Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj, ha egy lányt...

Mennyire baj, ha egy lányt nem érdeklik a lányos dolgok?

Figyelt kérdés
Külsőre egyáltalán nem vagyok fiús, teljesen átlagos lánynak nézek ki. Azonban nem rajongok a tipikus lányos dolgokért. Imádom az akciófilmeket, míg a barátnőim a legújabb csajos vígjátékot várják, addig én teljesen rá vagyok pörögve az új x-menre, transformersre, batmanre stb. Imádom az autós meg lövöldözős játékokat, nem kapok sikítófrászt a vértől. Ilyenekre gondolok, szerintem ezek a dolgok inkább a pasikat érdekli, de persze mindig akad kivétel. Ez a fiúkat mennyire zavarja?

2014. júl. 8. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Én is utálom a szappanoperákat, csajos vígjátékokat, de még a plázákat is.

Ha film, akkor SW, Alien, Terminator, Ál/Arc, Kill Bill, LOTR. Játszani is szoktam. Kedvencem a Dark Forces 2, Jedi Outcast, Jedi Academy, Far Cry, GTA, COD. Focit is imádom. Az pedig, hogy kinek nem tetszik, kicsit sem érdekel. Nem fogom megjátszani magam azért, hogy másoknak megfeleljek. Szerencsére a barátnőim is nagyrészt hasonlóak.

2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok, és nekem pont ezért van rengeteg fiú haverom mert amíg a többi lány a körmei miatt rinyál addig mi bunyózunk meg böfögőversenyt tartunk meg megbeszéljük az aktuális meccseket, videojátékokat, stb. :D
2014. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!