Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 16 éves fiú msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves fiú msn partnerem, és hát elég lányos, hosszú haj, nyakláncok, meg ilyenek, és nem tudom érdeklik e a fiúk?

Figyelt kérdés

Azt mondja nem, de nem tudom. Még nem volt barátnője, és szeret lányosan öltözködni. Hogyan tudjam meg hogy érdekli e őtet a fiúk? Mert nagyon aranyos, és nagyon szeretnék vele együtt lenni. Nagy baj lenne ha szerelmet vallanék neki?


a buzzizós baromságot légyszi ne! nem vagyok meleg, csak nyitott, nekem már volt csajom, fiúm még nem, de nekem ő nagyon tetszik, és szeretnék vele lenni.

18/F


2010. márc. 28. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Msn-en ennél egyszerűbb nincs. Simán kérdezd meg tőle. Élőbe sokkal gázabb lenne rákérdezni (egyik ismerősöm nagyon bejön, de nem merem megkérdezni tőle élőben, email címét meg nem tudom :( )


27F

2010. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Helló! Próbáld meg óvatosan felhozni neki a meleg témát h megtudd h mit gondol róluk :P De nem úgy h te lennél az hanem csak úgy általánoságban... ha elkezd mocskosb*zizni akk esélytelen =) Ha nem akk haladhacc aztán szépen lassan egyre jobban puhatolózva megoldhatod.

De ne támadd le attol lehet csak megijed :S

16 bi F

2010. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerelmet akarsz vallani, de b.zi nem vagy... Akárhogy is tagadod, te egy mocskos fartúró vagy, legalábbis hamarosan az leszel.
2010. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fenét akarsz tőle, ha megmondta, hogy a lányokat szereti??? Minek akaszkodsz rá egy normális beállítottságú srácra? Most nem bántásképp, de ha azt mondta, hogy nem, akkor miért nem érted meg? Attól, hogy nem izompólóban járkál és hord ékszereket, még nem lesz sem biszexuális sem homoszexuális. Az meg, hogy nem vagy meleg, nem igaz. Minimum biszexuális, hiába tagadod. Ha egy fiúba vagy fiú létedre szerelmes akkor nem lehetsz heteroszexuális.

A lényeg, hogy ha megmondta, hogy a lányokat szereti hagyd békén. Neked hogy esne, ha heteroszexuális létedre egy veled azonos nemű nyomulna? Szerintem nem örülnél.

2010. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

omg omg omg


menj oda hozzá és mond el neki mit érzel iránta..

semmit nem veszítesz :)

2010. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt már Neked kell tudni. Igazából ha már rákérdeztél, hogy szereti-e a fiúkat és azt mondta, hogy nem, akkor valszeg vesztett ügy. Én azt mondom, ha szerelmet vallasz neki, és visszautasít, talán nyugodtabban fogsz aludni, mint így, kétségek között. Szóval én belevágnék.
2010. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megfogom próbálni, szépen finoman elővezetni. de ha nem jön össze, szerintem teljesen magamba zuhanok. nagyon vágyom rá, és ez nem csak testi vágy, hanem szeretnék vele együtt lenni. remélem azért nem fog rámenni a barátságunk, és lehetünk sima barátok is akár, ha ez nem jön össze.
2010. márc. 28. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:

18:59 vok


Az h egyszer annyit mondott h nem az nem jelent semmit senki sem szívesen vallja be az ilyesmit ezért kell óvatosan :D Sok sikert de ha nem jön össze akk se csüggedj néha van ilyen :P Majd lesz más.

2010. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak b.zi, de még pedofil is vagy. Nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés. Az ilyeneknek mint te találták ki az elmegyógy intézetet. Kezeltesd magad.
2010. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
01:18 Mégis hol látsz te itt pedofíliát? 18 és 16 éves, ez mióta pedofília? Neked kéne kezeltetned magad krónikus idiotizmussal. Abban viszont igazad van, hogy nagy az isten állatkertje...
2010. márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!