Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiu unokám 18 éves lesz a...

A fiu unokám 18 éves lesz a nyáron és elmondta, hogy a fiúk érdeklik. Ti mit szólnátok ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy: Biztos?! Aztán ha igen az, akkor szomorúan konstatálom, és élem tovább az életem, de nem fogok rá haragudni.
2014. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Felhívnám a figyelmét arra, hogy homoszexuális kapcsolatokban különösen fontos a védekezés. Ez nem vicc, tényleg ezt mondanám. Nem kell ebből ügyet csinálni, ugyanaz a gyerek, akinek eddig ismerted, csak nem barátnőt, hanem barátot fog nektek majd bemutatni. Igyekezz ezzel megbarátkozni, ha nem akarod elveszíteni. Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=W3rND-NB-S0

http://www.youtube.com/watch?v=dM3DWNbxMKk

http://www.youtube.com/watch?v=Ya9QMxK2XEk

Az az egyetlen dolgod, hogy elfogadod.

2014. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Büszke lennék rá, ugyanis biztos hogy előbb alakít ki egy normális párkapcsolatot egy másik pasival, mint egy hűséges korban hozzá passzoló lánnyal.
2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát engem szó szerint képen vágna egy ilyen, már csak ha belegondolok, hogy elég nehéz, hogy így valaha is unoka, dédunoka szülessen. :(
2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó. Mért fontos ennyire az unoka meg a dédunoka?
2014. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Csak úgy szimplán nem jól eső érzés, mikor az ember az unokáját tarthatja a karjában? Legalábbis nekem például ez olyasmi, amit nagyon szeretnék az életben.
2014. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy az emberek nagy részének, a normálisoknak igen, de nekem még az is elképzelhetetlen, hogy gyerekem legyen, és ne őrüljék meg a sírástól, nyafogástól, hisztitől, nyávogástól. Jajj. És most belegondolok, hogy valahogy ép ésszel átvészelem, aztán időskorban újra kezdődik.
2014. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy feltűnt nektek, hogy kulcsszónak Berzsenyi Dániel van ennél a kérdésnél?
2014. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem nagyobb öröm nincs annál mikor gyermeked/unokád van veled, persze ebbe beletartoznak a dolgok, első pár évben az álmatlan éjszakák, később a folyamatos figyelem, mert mindenre kíváncsi és így tovább.

Berzsenyit én se értem. :D

2014. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Büszke lennék magamra, hogy ilyen dolgokat is megoszt velem az unokám. Igen kiváló kapcsolatotok lehet. Irigylésre méltó.
2014. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!