Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkál egy fiú, mit tehetnék?

Piszkál egy fiú, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy gyerek az iskolában ilyen "fő menő" akitől mindenki fél, most épp megtalált... ez miatt nincs is nagyon kedvem suliba menni... én visszaszólok neki de hát csak rosszabb...pedig eddig senki nem szólt nekem egy rossz szót sem(és már egy ideje oda járok) ő is mindig elkerült nem nézett rám semmi..., de most betalált kicsit idősebb nálam és ezért nem merném megütni vagy hasonló...mivel én lány vagyok ő meg fiú.. és nem tudom már mit csináljak.. komolyan félve megyek az iskolába....

2014. júl. 8. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szólj egy tanárnak, vagy az igazgatónak, vagy a szüleidnek.


Mást nem nagyon tehetsz.

2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd ezt neki: Kisebbségi komplexusod van, hogy másokat alázol meg? Vagy otthon is így bántak veled a szüleid?
2014. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezd el ütögetni. Egy fiú nem üt vissza egy lánynak, közben meg megalázod...vagy gáncsold ki:)
2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét fülesen, jó hangosan, hogy ne halld, amit mond. (A dobhártyád azért be ne szakadjon.:D) Kérj segítséget a barátaidtól, de szerintem a szüleidet illetve a tanárokat ne vond be a szituba, mert csak rosszabb lesz. Próbáld meg magad megoldani a problémáidat.

Vagy még jobb, ha egyszerűen azt mondod: "Miért piszkálsz mindig? Én soha nem mondtam neked semmi rosszat."

Tudom, hogy rohadt nehéz, de vegyél erőt magadon.:) Gondolj arra, hogy ugyanolyan ember, mint te, és mit csinálna, ha valaki így egyenesen megmondja neki a gondolatait. Nem hinném, hogy ezek után piszkálni fog, vagy ha igen, akkor gyere vissza ide, és kitalálunk valami mást.:)

Soook sikert!^^

2014. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .. :) Hát tanárnak nem nagyon szeretnék szólni, mivel szerintem kicsit gáz már . De azért köszönöm :) Csak tudjátok róla minden lepörög, mondhatsz neki bármit .. De majd megpróbálom megkérdezni miért csinálja... :)
2014. júl. 10. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egy ilyen gyerek piszkál elsöre szólj neki normálisan. Ha nem tántorit és továbbra is piszkál akkor az alfa törvény jön. Ha nagyobb,ha nem addig üsd amig lélegzik. Tanulja meg hol a helye, ha a normalitással nem lehet meg oldani , akkor állatként kell kezelni. Ne ess bele abba a hibába mint én. Engem negyedikesen egy csapat 8 osztályos piszkált,pedig semmit nem tettem. Őrőkké lelki sokk maradt. Addig piszkáltak amig mind a 3 lányt helyre nem raktam, a fő vagányt úgy meg téptem hogy az annya nem ismert rá. Az erőszak nem megoldás,ne úgy értsd, de ha békésen nem lehet rendezni akkor csak ez marad.


16L

2014. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!