Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen kedves és...

Miért vagyok ilyen kedves és becsületes? Miért nem tudok becsapni másokat?

Figyelt kérdés

Szóval vaterárol rendeltem egy tápegységet 5E volt szálitásal, és már ma megjött viszont én még nem utaltam a pénzt! Eszembe jutott hogy így akár enyém lehetne ingyen. De

nem tudnám becsapni az eladót! Én még soha senkit nem vertem át,de sajnos engem már nem egyszer szerelem téren is.



#jószívűség #becsületeség
2014. júl. 8. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
a szerelmet meg a fizetést ne kavarjuk. Ha komolyan gondolod a vaterás létedet fizess, különben bajba kerülsz. A szerelem teljesen más dolog, akkor fogsz jól gondolkodni, ha nem hiszed, hogy átvágtak:)
2014. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ez jó dolog. Miért akarsz megváltozni?
2014. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze már ma fizetem! Csak anyi a hazug szemét ember! De én nem akarok közéjük tartozni! Így tiszta a lelkiismeretem.
2014. júl. 8. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően neveltetés kérdése.
2014. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a neveltetés nem minden! Mivel a személyiség kialakul magától! Például én egyáltalán nem úgy viselkedek mint a szűlleim sőt nem is neveltek.
2014. júl. 8. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt hozott anyag a személyiség ereje (magja), másrészt neveltetés kérdése, és nem feltétlenül a szüleidé - még a kellő időben olvasott szépirodalom is többet nevel egy fogékony emberen, mint egy rossz szülő.


De azért ne reklámozd, hogy milyen becsüles és kedves vagy (még ha igaz is, akkor sem), mert önmagunk feldícsérése mindig felfújja az egót és nárcizmushoz vezet. Egyszerűbben szólva: az öndícséret büdös. :)

2014. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sose mondtam másnak, de nem vagyok mindenkivel kedves. Néhány ember nem érdemli meg a kedveségemet! Sok a kétszínű ember akik csak akkor jönnek ha kell valamit! Az összes barátom ilyen. Egyik se dugja le az Orrát!
2014. júl. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!