Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen önbizalmam kimenni?

Hogyan legyen önbizalmam kimenni?

Figyelt kérdés

Szeretek futni, de jelenlegi lakhelyemen (eddig városban laktam és senki sem ismert) nincs önbizalmam kimenni sportolni, mert nagyon sokan pletykálnak rólam és félek, h ez csak rátesz egy lapáttal. Hogyan szedjem össze magam? Nem tudok úgy kimenni, h ne gondoljak arra, h mit beszélnek rólam :/ A futás meg már nagyon hiányzik :(

köszi

20/L


2014. júl. 8. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig rá kell venned magad arra, hogy ne foglalkozz másokkal, máskülönben nem fog menni.
2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Korán reggel fuss vagy estefelé, ilyenkor kevesebben vannak az utcán.
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, tudom, h le kell magamat "győznöm", ma is már az ajtóban álltam , h megyek futni,de nem mertem kimenni :/
2014. júl. 8. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig valamit jól csinálsz amíg pletykálnak ;) !

Sz....d le őket magasról! A saját boldogságod ez esetben egy jó futás többet kell érjen mint pár pletykás szomszéd! szóval go! :)

2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd futás közben a kedvenc zenéidet (ahol nem jár autó, vagy csak halkan), az eltereli a gondolataidat. Így sokkal könnyebb elmenni emberek mellett, nekem mindig bejön, ha éppen nem érdekel a világ.:)
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!