Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy csak pasiktó...

Az normális, hogy csak pasiktól érzem jól magam, csak miattuk van egy pillanatnyi önbizalmam?

Figyelt kérdés

exem szakított velem, mert mást szeret. mint kiderült, végig őt szerette, csak pótlék voltam neki... most az egész Facebook tele van azzal, hogy mennyire szeretik egymást... persze nem kicsit csökkent az önbizalmam. és tudom magamról, hogy nem vagyok csúnya, de mégis annak érzem magam, mert a lány, akit választott, durva esztétikai problémákkal küzd... és rá lettem lecserélve...


nincs önbizalmam, csak akkor, ha egy buliban smárolok egy fiúval. ilyen többször is előfordult már szakítás óta (3 hónapja), és akkor mindig kb 1 hétig boldog vagyok, hogy valaki szépnek talál és "hajlandó volt" csókolózni velem. viszont utána mindig elmúlik, és kell az újabb srác, hogy boldog legyek. havi 1 srác szokott lenni... igen, lehet, hogy egy kicsit ribis lettem...


normális ez? vagy mit csináljak, hogy túl legyek ezen?


19/L


2014. máj. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?


Gondold végig, hogy mitől párkapcsolat egy párkapcsolat.

A szépség leginkább arra szolgál, hogy a kezdő lelkesedést megadja. Ahhoz, hogy egy pár együtt maradjon viszont vajmi kevés.


Te leszólod a lányt akire lecseréltek, mert szerinted nem szép? Gondold végig az értékeit. Nyilván tud olyat nyújtani exednek, ami a külsőségeken túlmutat. Ami a harmóniához kell, nem a piros szőnyegen való vonuláshoz egy kirakati babával.


Döntsd el mi akarsz lenni. Ha egy csilli-villi kisribi akkor jó úton jársz ha minden buliba új pasitól szerzel önbizalmat. Ha viszont nő akarsz lenni, akkor észreveszed, hogy az élet nem csak a szépségről szól. Bármilyen hihetetlen, a pasiknak nem csak ez számít.

2014. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez rohadtul nem normális!!!
2014. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azért a minden buli az túlzás...:)

majdnem hetente megyek bulizni, vagy csak beülni egy kocsmába a barátaimmal, és eddig csak 3 pasival csókolóztam, de ezt egy beszélgetés előzte meg, meg nem is történt más.:)

de ez majdnem mindegy is...

mitől lehetnék "nő"?

2014. máj. 19. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem mindig a szépségen műlik. Sokszor fontosabb a belső tartalom. Lehet, hogy az exed olyan lánnyal feszít, akivel egy hullámhosszon van, vagyis sok témában megértik egymást, míg veled ez nem jött össze. Ettől te még ugyanolyan értékes vagy, mint más lány, csak meg kell találnod azt a pasit, akivel egy hullámhosszon tudsz lenni, vagyis, a gondolkodástok, a hobbijaitok egyforma. Tehát ne a régi exeden filózzál, hanem találd meg te is az igazit! Sok sikert! :)
2014. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!