Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A transzszexuális nők miért...

A transzszexuális nők miért úgy affektálnak, mint a melegek, vagy a prostituáltak és miért nem úgy viselkednek, mint az igazi nők?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 02:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%

Ezek közül sem a melegek, sem a k*** sem a transzszexuális nők nem mind affektálnak, de amúgy jó az észrevétel...

"Igazi nők" te mitől vagy igazi?

2014. júl. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

igaz, nem mindegyik meleg affektál, de azt hiszem lehet tudni, mire gondolok ez alatt.

Az igazi nő alatt a normális, természetes nőt értem.

A transz nők (legtöbbje) miért nem tudnak természetesen viselkedni?

2014. júl. 9. 09:59
 3/35 Kései Sirató ***** válasza:
59%

Mert nem igazi nők!

Mitől igazi egy nő? XY kromoszómától, ami már a születés előtt eldöl. :) Ha tetszik, ha nem, ez a helyzet.

Az már csak részlet kérdés, hogy külső és belső nemi jelleg is van, mindezt hormonok szabályozzák, női nemi hormonok.

2014. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ez előítélet. Én sok olyan nőt ismertem, aki rondábban affektált, mint sok transzexuális nő. Szerintem soha nem attól függ, valakinek milyen a viselkedése, hogy milyen nemű. Ez belülről jön, ill. az ember saját döntése (legalábbis ha megjátssza magát).


Ajánlom, hogy nézd meg a Soldier's Girl című filmet. Igaz történeten alapszik. Abból látni fogod, hogy nagyon nem minden transznemű affektál.

2014. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az a transzexuális, aki belül nőnek érzi magát és szedi a hormonokat és műtétet is elvégeztet, abból általában viszonylag nőies nő lesz.

Inkább a transzvesztitákra jellemző, hogy túljátszák, de azért mert ők tulajdonképpen férfiak a hétköznapi életben, csak alkalmakkor beöltöznek nőnek. Nem szednek hormonokat, és a show kedvéért amúgy is feltűnőbbnek kell lenni. De amúgy láttam már olyan transzvesztitát is, akit nagyon szép nőnek öltöztettek/sminkeltek elsőre meg sem mondanád.

2014. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Van a nők között is, aki affektál, de a transzok között sokkal gyakoribb. Azokra a transzokra, akiket ismerek azokra igaz ez.

Számukra sem természetes, hogy "nők", vagy miért ilyenek?

2014. júl. 9. 10:53
 7/35 A kérdező kommentje:
nem a transzvesztitákra gondolok, azok sokkal jobban túljátsszák,mint a transzszexuálisok, transzneműek, de az inkább vicces a számomra, és nem prostituáltas.
2014. júl. 9. 11:52
 8/35 anonim ***** válasza:

Én soha nem affektáltam :) a TS ismerőseim között van mindenféle. Aki sík hülye, idióta p*** és olyan is akivel egy szinten kevés embert tudnék mondani.

A hormonok csak a külsőt határozzák meg, a belsőt nem....


Érdekes akik kromoszómához kötik a nemet, akkor szerintetek hozzunk létre külön nemi kategóriát azoknak, akik se nem XX, se nem XY kromoszómájuk van?

A nemi identitásnál csak az számít mit érzel belül.


A TS nőkkel szembeni előítélet azért van, mert sok rossz travi (nicole aki a tv-ben veri magát mindig) és hasonlók lejáratnak minket, igazi TS-eket.

2014. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
láttam már olyan nemi kategóriát, hogy "egyéb".
2014. júl. 9. 13:08
 10/35 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mindenkinek saját szuverén joga eldönteni minek érzi magát nem? Vagy már ebbe is van beleszólása bárkinek is?

Hivatalosan sajnos nincs "egyéb" vagy hasonló kategória.

2014. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!