Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az érdekelne engem hogy mi...

Az érdekelne engem hogy mi igaz ebből az Alföldi Róbert-es dologból hogy ő tényleg neten szedi-e fel a férfiakat. és hogy ez az egész most hogy is van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre egyetlen ember tud válaszolni: őt Alföldi Róbertnek hívják. Arra pedig kicsi az esély, hogy ő itt neked írjon.
2014. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép világ az, ahol egy olyan ember, mint Alföldi Róbert a szexualitása alapján van megítélve és nem a kulturális teljesítménye alapján. Foglalkozz azzal.
2014. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%
Fogalmam sincs, mi igaz ebbol, viszont en 17 eves meleg srackent tobb hires emberbe is belebotlottam homoszexualis tarskeresokon, jelenleg is egy hires szinesszel vagyok egyutt, akit neten ismertem meg:D de nem ertem, miert olyan letfontossagu neked, hogy o hol ismerkedik? :)
2014. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Menj el abba a színházba ahol dolgozik,és kérdezd meg.Ha fiúka vagy,és jó a segged,a válasz mellé a telefonszámát is megkaphatod.:)
2014. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Valószínűleg olyan dolgokat feszegetsz, amikkel teljesen fölösleges foglalkoznod.


Egyrészt mert egy másik ember magánélete, amit neked tiszteletben kell tartanod, másrészt talán mert ha te magad szeretnél férfit/nőt fölszedni, akkor talán magadnak kellene kitalálnod, neked hogyan jó, és hol kellene kezdeni. Semmiképp nem járható út az, amikor arra vagy kíváncsi, egy adott másik ember hogyan csinálja...

2014. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Tudtommal komoly kapcsolata van, de nem értem ez neked miért fontos.
2014. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint férfival? :)
2014. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2014. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
És láttad őket,vagy hallottad,vagy honnan tudod,hogy komoly kapcsolata van? :)
2014. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem árulok el többet, elégedj meg ennyivel. :)
2014. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!