Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik ismerősöm időről-időre,...

Egyik ismerősöm időről-időre, úgy 4-5 havonta rám ír. De csak ennyit, hogy mi újság, hogy vagyok. Szerintem igazából nem is érdekli, akkor mégis miért teszi?

Figyelt kérdés

Konkrét kérdéseket is feltesz, de mindig ezekkel indít. A volt barátom haverja. Régen elég sok személyes témát megosztottam vele. Mindig meghallgatott, tanácsot adott, nagyon rendes volt. De mindig is volt egy sajátos, lekezelő, bunkó stílusa, ami néha kiütközött. Amióta vége lett a barátommal, így vele is alig-alig találkozom. Néha véletlen összetalálkozunk a városban. Szóval évente maximum 2-3 alkalommal "találkozunk" és beszélgetünk.

Mikor én válaszolok van, hogy nem mindig reagál. Ha én kérdezek a hogyléte felől egymondatos válaszokat kapok. Nem értem. Ha nem érdekli minek ír rám? Eléggé meg tud ezzel bántani, ezért én már jó ideje nem kezdeményezek beszélgetést. Néha eszébe juthatok és akkor rám ír? Hogyan kéne kezelnem? Na meg valahogy pont tőle nem várnám, hogy megkérdezze, hogy vagyunk a barátommal. Szóval tényleg nem értem.


2014. júl. 10. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg unatkozik,ha érdekelnéd,máskor is írna. Ráadásul írtad,hogy eleve van egy bunkó stílusa,és ez az írogatós téma is beleillik a leírásodba. Ő valószínűleg egyszerűen ilyen.
2014. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy régi kolléganőm, aki átlag évente 1x felhív, hogy mi van velem. Ami a legkomolyabb, hogy ilyenkor mindig olyan stílusban beszél, mintha csak 1 hete találkoztunk volna utoljára (évek óta nem láttam)! :D 10 percet dumálunk és 1 évig megint nyugi van. :) Nem kell vele foglalkozni!
2014. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!