Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állatvédelem ezen szempontok...

Állatvédelem ezen szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Sok lelkes állatvédő gondolokdik kutyákról, macskákról, de például a disznókat megeszik, vagy a tyúkokat.


Akkor hogy van ez?


2014. júl. 11. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megeszik a disznókat, meg a tyúkokat?

És azért mert esetleg megennék a disznókat, tyúkokat, akkor meg kell enniük a kutyákat, macskákat is?

Azért még elítélheti a tahó embereket, mert bántják a kutyákat, macskákat, ha eszik disznót, tyúkot. Mert úgy rémlik, kis hazánkban ezeket elfogyasztják.

Ha Kínában lennénk, nyilván más lenne a helyzet.

Én is védem az állatokat, meg agyon tudnék verni egy taplófalvi bunkót, mert szemét módon bánik a kutyájával, ellenben nem vagyok attól még vegetáriánus.

De ha tartanék is disznót, tyúkot, nem lennék képes őket bántani. Valószínűleg akkor válnék vegetáriánussá.

Marad a struccpolitika, és próbálok nem gondolni rá, hogyan halnak meg a disznók, remélhetőleg a leghumánusabb módon.

2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez elég fals állatvédelem, ez világos.

Elmennek megmenteni egy állatot, de befalnak hetente ötször annyit. De nézd a jó oldalát. Azokhoz képest, akik miatt csak halnak meg állatok, már előrébb vannak. Szóval ha fals is, de valami.

2014. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam nagy állatvédőnek, és eszem húst, szeretem is. De szerintem más dolog viccből bántani egy állatot, mint azért tenni, mert megeszed. A csirkét sem muszáj élve megnyúzni, aztán 3x elgázolni egy cséplőgéppel csak azért, hogy megedd. A kutyát szerintem fölösleges láncra verni (ismerek oylat, aki daruláncra vert kutyát, és az a fejét nem tudta megemelni).
2015. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!