Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ausztriában melyik a legélhető...

Ausztriában melyik a legélhetőbb tartomány? Szempontok: letelepedés, ingatlanárak, munka, vállalkozás, közlekedés, árak, megélhetési viszonyok.

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Én magyar vagyok és itt is maradok, nem tudok rá válaszolni... Ha ki akarsz menni és ezekre sem tudod a választ akkor nem tudom mi értelme van.
2014. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

első inkább ne is írtál volna semmit a rossz indulatodon kívül,kit érdekel hogy te itt akarsz maradni... főleg ha nem a kérdésre válaszolsz *Sznob*


Kérdésre válaszolva : ha vendéglátás,idegenforgalom terén akarsz dolgozni akkor bármelyik tartomány.Bécs a legélhetőbb városa címe révén minden téren ellehet helyezkedni,Kérdés mennyire beszéled a nyelvet.Továbbá mihez értesz...Lakás bérlés drága (3 havi Kaució +Netalán Markler Provízió) + Rezsi + Közös Költségek + Net,Kábel Tv

3ezer Euróból kijössz egy negyedévre Lakás terén,mint mieter


élelmiszer az elérhető kb mint a magyar,attól függ hol veszed...

2014. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Én sznob? Inkább hazafi, elegem van, hogy mindenki le akar lépni... Mi lenne ha a sok szegény Afrikai, meg Indiai, meg Kínai elárasztaná azokat a nyugati országokat ahova a sok pénzéhes magyar megy ki, csak csicska mindenki aki kimegy egy másik országba...
2014. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es,és 3-as hozzászóló.

Ha nincs munkahely,továbblépünk! ;)

2014. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
* ha nincs munkahely az országban
2014. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Az oké akinek nincs munkahelye, de rengeteg embert ismerek aki csak a több pénzért lép le... Vannak akik kényelmes irodai jó munkahelyet hagynak itt, nem valami rabszolgahajcsár céget és kint inkább csinálnak fizikai munkát, csak mert több a pénz...Én is jobban örültem ha Svájcba születek, de ha ide születtem itt próbálok meg boldogulni...
2014. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Aki Afrikába megy karitatív tevékenységet csinálni, azok előtt emelem a kalapom. De nem az Európából hazaköpködő magyarok előtt... Egyébként meg nemesi a családfám, szerintem régen rossz lenne ha én is kimennék élni máshova...
2014. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
jajj és mire fel vagy nemesi címedre oly nagyra? A felmenőid által elért dolgok sem az a te érdemeid,látom a nacionalista lenéző beképzeltséged szinte kimagasló,csak azt nem értem mi a istenfarka közöd van neked más emberhez,aki szeretne kint dolgozni mert mondjuk ithon nem talál munkát? vagy mert nem gazdag "nemesi" családból származik ,mint te? Haggyad már magad te szerencsétlen irigy féreg.
2014. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Féreg vagy te, nem írtam, hogy gazdag nemesi családból származom, hétszilvafás nemes vagyok. És egy 35m2 panelban élek, mégsem megyek ki. És megírtam, hogy azokat ítélem el akinek van jó munkahelyük, de inkább kimennek fizikai munkára csak mert többet kapnak pár forinttal. Nekem nem a pénz a fontos, nem attól leszek gazdag. De te ezt sosem fogod megérteni, a család sokkal fontosabb, a bennünk lévő szeretet ami neked nem nagyon van, hogy így beszélsz.
2014. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Akkor meg mit szapulod az olyanokat,akik AUSZTRIÁBA akarnak menni,nem Afrikába te sötét bunkó..mehetsz a fa...-ba a nagy magyarság mártírkodásoddal bazze...Itt osztod az észt,legalább ne írtál volna semmit,te provokáló gennyláda.
2014. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!