Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen ember hogyan lehet...

Zsebvirág kérdése:

Egy ilyen ember hogyan lehet autókereskedő?

Figyelt kérdés
Felhívtam tegnap egy manust, hirdetett egy autót. Nem tudtam, hogy a település ami be volt írva, merre található. Megkérdeztem Tőle mire felháborodva el kezd velem kiabálni, hogy én csak szórakozok Vele meg magyar ember létemre a földrajz ismeretem 0 meg kommunikálni sem tudok. Am. kiderült 400 vhány km-re van tőlem, de eleve egy olyan utalványom van amihez nehéz autót találni és pl.: az én megyémben is van a megyeszékhelytől nem messze egy olyan falu amiről sokan még életükbe nem halottak. Régebben én is árultam ezt-azt az interneten és engem is hívtak messziről, de én szépen és kulturáltan el tudtam mondani a vevőnek, hogy Neki ez nem érnél meg, messze van. Akkor ez hogy lehet ilyen tapló bunkó? Az ilyen akkor minek foglalkozik autó eladással vagy bármilyen emberes melóval miért nem megy el akkor utcaseprőnek?

2014. júl. 11. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Arra nem gondoltál hogy részben a te hibád is mert nem tudtál utánanézni interneten?


Másrészt, miből gondolod hogy a bunkók csak utcaseprőnek mehetnek. Minden szakmában vannak ilyen emberek, meg kell szokni.

2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Hanyadik napja vagy ezen kiborulva? HaHun EGYETLEN kattintással megjelenik a térkép, nulla másodperc alatt, nulla erőfeszítéssel megnézhetted volna mielőtt egyáltalán felmerül benned hogy megvennéd.

Nyilván nem ez lett volna az eladó részéről sem a korrekt módszer, de ha egyszer hangosan rádszólnak, utánna több napig ezen remegsz??

2014. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, valóban nem ez lett vna a korrekt módszer a részéről! Még is mit képzel Ő? Am. is a vevőnek mindig, mindenhol igaza van!


Am. írtam panasz levelet a főnökének a cégnél ahol dolgozik.

2014. júl. 11. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy normális együttérző választ várj itt, mert az az utóbbi időben nem divat. Helyette divat lett a kérdezőt csesztetni mindenért, holott csak egy értelmes választ vár a jogosan feltett kérdésére.

Egy autókereskedőtől (meg szerintem minden NORMÁLIS embertől) jogos elvárás, hogy útba igazítson egy olyan vásárlót, aki nem ismerős a környéken. Még ha az aktuális falu részeges Pista bá'-jától kérek útbaigazítást, ő is készséggel válaszol, és nem kell megnéznem a neten meg a GPS-el, hogy hol található a hely amit keresek.

2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__5..


Utolsó! Itt egy kérdés amit egy olyan helyről írtak ahol nagyon ritkán van busz, de azért jár arra busz csak az meg nem áll meg. Ismerem am. a környéket. Kétségbe van esve, mert az autó drága (meg hát ilyenek az autókereskedők :D) és tényleg csak pár száz méterrel kellene többet megtennie a busznak, hogy lehessen megálló. Erre írják Neki, hogy ,,a falut sem lehet közelebb vinni a vasútállomáshoz" meg, hogy a tömegközlekedés nem arra való, hogy minden eldugott helyet feltárjon a helyett, hogy megírták vna Neki, hogy hova kell mennie ilyen ügyben. Írtam Neki és azt is elmondta, hogy a helyiek még csak nem is tudnak a buszjáratról van nagyon keveset úgy, hogy naponta 10x átmegy ott. Eleve azért lett létre hozva, hogy a falu ahova megy ne legyen elvágva a megyeszékhelytől, de őket meg kihagyták.

De hát ugye ez a magyar mentalitás, semmi együtt érzés, járj csak autóval akkor is ha gatyád rámegy meg tényleg semmibe se kell még véletlenül se a másiknak!

2014. júl. 11. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódjál, Neked van igazad. Ha nekem az pácienseim megkérdezik, hogy merre van a rendelőm, akkor is elmagyarázom (vagyis inkább az asszisztens, de van hogy én is)méghozzá készségesen, hogy hogy jutel hozzánk, javaslok tömegközlekedési és autós útvonalat is.

A legtermészetesebb dolog ez, csak bunkóciában a balkánon nem divat normálisnak lenni - ezért szívja az ország, mert mindenhol elmaradott tapló senkikként viselkednek sokan akiknek nem kellene ugyebár.

2014. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!