Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van ilyen sok besavanyodott ismeretlenül fikázó, rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell direkt módban gyökérnek lenni.:DD
2014. júl. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

egyszer leírtam a véleményem , bemásolom:

szerintem azért, mert az anonimitás úgymond ad nekik egy álarcot, ami mögött a legrosszabb énjüket is képesek kiengedni. De ezek az emberek szemtől-szemben a való életben egy rossz szót sem szólnának, sőt egyesek nagyon visszahúzódóak és az itteni agresszív hozzáállásukkal úgymond egy "új világban" a nem létező erejüket próbálják fitogtatni. Tehát a lúzerek itt próbálnak "lazának" tűnni.

2014. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szánalmasak.. :D
2014. júl. 11. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fordított vagyok :D Én a valóságban vagyok bunkó és itt nem XD
2014. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb 3 hónapja van itt regem, és egyszerűen nem tudom megérteni.


Mikor olyanokat írnak egy vetéléses kérdésre, hogy "jobb is, hogy nem születik neked gyereked, te ökör" meg ilyenek, azokat nem tudom megérteni.


Igazából ha nekem írnak ilyesmit, azzal nyugtatom magam, hogy szánalmas tinik, akik szexuálisan frusztráltak, és nem érdemes a véleményükkel foglalkozni.


Gondolj bele, iskolázatlan, buta, bunkó emberekkel a valóságban sem töröd magad a barátkozásra, akkor itt sem kell megértenetek egymást:) nem?

2014. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért mert reprezentálja a valóságot. csak a valóságban vigyorgó bohócok, akik hallgatnak. itt élik ki magukat.
2014. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Önmagukkal sincsenek megelégedve :)
2014. júl. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!