Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon büszke lenne a mostani...

Vajon büszke lenne a mostani énetekre a 6 éves önmagatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amiket elértem, és ahogyan elértem arra igen. De hogy miféle motivációval, és hogy milyen gondolatmenettel, azt nem hogy egy 6 éves de még egy felnőtt is beleborzongana!
2014. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szerintem első körben meglepődne. Nem értené, hogy miért nem úgy történtek a dolgok, ahogyan ő azt akkor eltervezte. De sok mindenre büszke is lenne, sok mindent pedig furcsállna. Aztán eltelne 14 év az életében, és rájönne, hogy minden úgy tökéletes, ahogy van, és boldog lenne, amiért azzá az emberré válhatott, akivel 6 évesen találkozott.
2014. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

szerintem büszke lenne (úgy 70%-ban)akkor mindenki kiközösítette és arról álmodott hogy egyszer sok haverja lesz és a fiúk dögleni fognak utána <3

hát ezútóbbi nem sikerült azóta, de azóta csak 17 év telt el még talán lehet valami :)

meg ahhoz képest hogy akkor hercegnő szerettem volna lenni most orvos....de szerintem nem bánná :P

2014. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
rám nagyon büszke lenne! :)
2014. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kicsit megijedne tőlem, nem igazán értené, hogy miért lesz ő majd pont ilyen, de a külsőmre büszke lenne (nagyon csúnya gyerek voltam).
2014. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Rám nem lenne büszke... De nem baj, mert ez most nekem sokkal jobb, akkor még nem így fogtam fel a dolgokat.
2014. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszene neki az akivé az évek alatt váltam. Az már viszont koránt sem, hogy mivé... de legalább kapna pár tuti tippet mit ne rontson el és akkor most sínen lennénk :D
2014. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
6 évesen egyiptomi fáraó akartam lenni.Szóval nem hiszem.
2014. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem. én olyan kis ártatlan gyerek voltam, hogy arról álmodoztam, hogy ha megnövök, gyönyörű és csinos leszek, akibe mindenki szerelmes, én meg csak válogatok :D és persze nagyon okos leszek, és mindenkinek segítek majd a nagy eszemmel és mindenkire mosolygok. itt vagyok 15 évesen, 5 kiló felesleggel, pattanással, s nem vagyok nagy kedvenc, ráadásul még sánta vagyok a térdműtéteim óta, de legalább már nem tolószékben. a mosoly helyett depresszió. eszemről inkább nem is mondok semmit... azt hiszem, a hatéves énem az ölembe ülne, és megkérdezné, hogy miért nem mosolygok :( és erre én is elvigyorodnék :D elég érdekes lenne az a találkozás :) arra viszont kíváncsi lennék, hogy milyennek látnám én azt a hatéves kislányt, csúnyának-e, mint ő látta, vagy aranyosnak, mint anyum mondja mindig :)
2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem 6 évesen olyan valaki akartam lenni mint aki jelenleg vagyok.A probléma ott kezdődik,hogy így átélve már nem annyira vagány ez az élet.
2016. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!