Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvált szülök gyerekei! Ti...

Elvált szülök gyerekei! Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A szuleim elvaltak es apamnak van egy uj noje. Már vagy egy éve. Eddig birtam ezt nöt de minden egyes alkalommal amikor apámnál vagyok ez a l*ba megörit annyirra irritál minden egyes szavával amit kiejt száján hogy fel tudnám rúgni. Nem arról van szó hogy ez a ...a másik anyám akarna lenni es ezt nem tudom feldolgozni.(ezen már tul vagyok csak) ez a nö allandóan okoskodik mintha az atyauristen lenne allandoan a boszmébbnél boszmébb pofákat vágja. Amikor arra kerüla sor hogy vacsizunk ez a h*lye p.csa még azt is megkérdöjelezi hogy mér oda ulok ahova. Ugy beszel velem egzreszt mintha egz 5 eves lennek vagy gyp- s. Nagyon vidéki Mondatonként mond valami tajszolàsos szót olyan videki es egynap ilyet kérdez tölem - ti használto vagyis tudod mi az a testápoló krém tudod ilyen börápolo.

Ismer a no osszesen 2 olyan szót ami koznyelvben kevésbe hasznalatos es azokkal dobalozik varva hogy en majd rakerdezek miaz es en leszek a hulye kis p.csa. Centire vagyok attol hogy felrúgjam mit csináljak? Legszivesebben beszólnék neki ( bar mondjuk mar voltam finomabb utalasaim hogy befognáe vegre a pofááját a fil alatt) k . Képzeljetek el egyik nap neztunk valamit es ez a felet vegig pofazta azza hogy miröl van szó benne mi ennek amit csinál meg annak amit csinal az ertelme amikor eloszor nezte en meg mar lattam es semmit se szoltam csak hallgattam a b.romsagait. Aztan odaszoltam hogy fogja be finoman ( bar nem finoman kellet volna)


Szval lecci segitsetek mert ki vagyok akadva ma!


Elöre is nagyon koszi.



2014. júl. 12. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy merte megkérdezni hogy miről van szó a filmben..veled próbál barátkozni mi bajod van? Ideges vagy? Nyugodj már meg
2014. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te meg az o agyara mesz, legszivesebben lekeverne egy nagy pofont, ez tuti.
2014. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt vele ès apáddal kell tisztáznod. Máskèpp nem lesz valtozás !
2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!