Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13-16 éves fiúkák! Ti ilyet...

13-16 éves fiúkák! Ti ilyet csinálnátok?

Figyelt kérdés
Veletek van az apátok, vagy valami rokonotok, aki idősebb nálatok 20 évvel minimum. Kiszemeltek magatoknak egy csajt, már több alkalommal láttátok is, bejön nektek. Akkor ti megmutatnátok a csajt annak az illetőnek, hogy ő az, aki tetszik nektek, de nem annyira ismeritek, vagy valamivel jelzitek neki, hogy bejön nektek a csaj? FONTOS, és kérlek titeket NORMÁLIS válaszokat adjatok!

2013. júl. 20. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos. Már jóval idősebb vagyok, de emlékszem, hogy amikor általános nyolcból mentünk sulinézőbe akkor volt ott egy szülő is, minek az mindegy is. Jóban vagyunk, voltunk. Azt sasoltan a felhozatalt. Mondta ne a csajokat figyeljem, hanem azt amit a tanarak mondanak. Mondtam, ha ide jövök majd megtudok mindent, de van amit nem éri meg kihagyni. Átültem ismerkedni. Szal kicsit más sztori, de a lényege ugyanaz. Nem kell szégyenlősnek lenned!
2013. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj, akkor nem írtam le érthetően, úgy nézem. én lány vagyok, és azért kérdeztem, mert van egy srác akivel többször is összefutottam már, nem beszéltünk sose semmit, egymás nevét sem tudjuk. és ültem. egyszer csak észrevettem, hogy olyan, mintha figyelnének engem. odanéztem, és néztek. a srác, meg az apja, vagy rokona. és mikor odanéztem, az idősebbik elfordult, és tovább beszélt valahova. a srác meg tovább nézett. én ezt furcsálltam, és arra gondoltam, amit a kérdésben írtam, hogy "megmutathatott" neki. meg többek szerint eleve tetszek neki.
2013. júl. 20. 17:07
 4/10 belbolyhocska válasza:
Csak én nem értem mit akartál kérdezni??
2013. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez már fáj... az van, hogyha bejön nektek egy lány (fiúknak), akkor mutatjátok az apátoknak, vagy a rokonotoknak, hogy ő az a lány, aki bejön nektek, igaz nem ismeritek annyira, de bejön nektek, és így megmutatjátok neki azt a lányt, vagy nem?! de ha elolvastad az előtted levő írásom, akkor a sztorit is értenéd...
2013. júl. 20. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze csörgőket nyomnék a kezébe, hogy rázza, közben artikulátlanul ordítva mutogatnék felé. Tényleg nem túl sok értelme van a kérdésnek.
2013. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyanról még nem hallottatok, hogy mondjuk mondanátok egy ilyet, hogy : "hé, ott a lány, aki ott áll/ül. ne nézz oda hirtelen, de nagyon bejön nekem/tetszik/akármicsoda"?!?!?! nem kell fennhangon mondani, pláne, h köbö 60 méterrel arrébb voltak.... de elnézést, h ki mertem írni. tiszta agresszív már minden ember....
2013. júl. 20. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csinállnék ilyet.
2013. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy tartja kedvem igen, ha nem, nem.

Tényleg értelmetlen kérdés, abból a 719172535419092637 témából, ami felmerülhet, lehet az egyik te vagy.

Lehet hogy szóba kerültél, lehet hogy nem.

Hogy miről beszélgettek azt kb az ezótévében is megkérdezhetnéd, lehallgató készülék nélkül bárki csak találgatni tud.

Nem is értem, hogy lehet ezt általánosítani...

2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ékes példája a női butaságnak, meg annak, hogy a nők mindig azon morfondíroznak, vajon mire gondolhat a másik, és miért csinálja azt, amit csinál.
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!