Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért várják el...

Az emberek miért várják el hogy normálisan viselkedjek velük?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az embereket, ha valaki úgy néz rám és rossznak ítélem meg, oda szólok neki, sok srácot összevertem iskolás éveim alatt akik irritáltak.

Szeretek nagyképű lenni, az izmaimat sem takargatom, ha tehetem akkor mutogatom őket hogy lássák kivel van dolguk, amolyan igazi bunkónak tartom magam, lenézem a társadalom nagy részét


2014. júl. 12. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak egy pattanásos kis takony vagy:)
2014. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok megadjak a tisztelet neked, akkor az a minimum, hogy te is tiszteletet mutatsz felejuk. A legtobb ember kepes erre, de ahogy te is irtad, igazi bunko vagy
2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, hogy ilyen vagy, de ne csodálkozz, ha öreg korodra egyedül maradsz. :)
2014. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint Vin Diesel az egyik filmbe, aki már 500 utca bunyó után nem is számolta mi?...
2014. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És öreg, úgy mégis hány éves vagy, és mit tettél le az életben, mert az ilyen veszteseknek általában csak addig nagy a szájuk, amíg apuci-anyuci eltartja őket. Aztán két lehetőségük van, vagy tipikus bűnöző életmód és előbb-utóbb fiatalon eltesz valaki láb alól, mert a magadfajta még ehhez is hülye, vagy pedig valami aljamunka egy gyártósoron.
2014. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
B.romarcú kérdező, az ilyenek mint te, csak a neten ilyen erőszakosak, a valóságban meg sem mernél szólalni, nem hogy egy emberre rátamadni, összeverni. Aki valóban kemény az nem kérkedik vele.
2014. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek miért várják el hogy normálisan viselkedjek velük?"

Te miért várod el, hogy ne úgy viselkedjenek, ahogy te. Azaz, miért várod el, hogy normálisak legyenek veled?

2014. júl. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatod, kérdező, hamar elásnak hátul a kertedben.

Úgyhogy ebből a viselkedésből neked lesz nagyobb bajod, nem az embereknek.

2014. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!