Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viselkedjek az osztályb...

Hogyan viselkedjek az osztályban "normálisan", hogy ne tartsanak őrültnek? L/17

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint "fura" vagyok, mert a hangulatom hirtelen változik egyikről a másikra, mindig kimondom amit gondolok(még ha hülyeség/morbid/fura is...)Hogyan kellene normálisan viselkednem?O_o

2012. máj. 18. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Cöh...velem is b*szakodtak, de teszek a csicskák véleményére. Viszont ha Neked fontos néhány idegen pejoratív véleményére hallgatnod, akkor annyit tanácsolok: úgy ugrálj, ahogy ők fütyülnek. Amúgy csak halkan megsúgom: ha mindig másoknak akarsz megfelelni, akkor soha nem leszel boldog, és ha meg is változol, mindig lesz olyan ember, akinek szúrod a szemét hidd el. Tudom mit beszélek. Egy rettenetes, modortalan, durva osztályból ballagtam idén el, és hálát adok a jó Istennek, hogy megszabadultam tőlük. Egyébként vannak barátaim, voltak is és érdekes módon soha nem az osztályomból kerültek ki. Most Téged szemeltek ki. Ne felejtsd el, amit írtam! 18/L
2012. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne akarj megváltozni mások miatt, maradj olyan amilyen vagy, még ha nem is leszel szimpatikus mindenkinek.
2012. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy az osztálytársaim is dróton rángattak eddig is.Például ha nincs kivel büfébe vagy sétálni menni, mindig engem visznek, vagy ha ki kell dumálni valamit, mindig nekem dumálják ki... csak nem értem h törhetnék ki ebből az élőplüssmaci szerepből... L/17
2012. máj. 18. 18:32
 4/19 anonim ***** válasza:

2 választásod van:

1. Kibírod még, amig le nem érettségizel.

2. Elviseled, hogy utálnak, mert nem csicskáztathatnak, de ahhoz keménynek kell lenni, és máshol barátokat szerezni.

Nekem a 2. vált be, és nem volt semmi gikszer belőle, csak utáltak, de az meg mit számít ha többé nem is látjuk egymást. Vagy ha igen is, akkor se érnek el semmit a gyűlölködésükkel. Amúgy ha gondolod, és van valami, szívesen meghallgatlak. Adhatok tanácsot ha gondolod, ha lenne esetleg valami. Első voltam.

2012. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a második gáz, hogy nincs olyan ember a suliban, aki olyan mint én :) szinte fekete bárány vagyok...
2012. máj. 18. 18:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Nemcsak a suliban lehet barátkozni. Ismét első.
2012. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de akkor merre keressek? mert neten átvertek anno elöző évben az osztálytársaim egy kreált pasival és azóta nem nagyon merek ismerkedni interneten... Koncerten legutobb Nightwish-en voltam, de pasim nem engedett barátkozni másokkal..Nem tudnál tippet adni, hogy hol barátkozhatnék?
2012. máj. 18. 19:23
 8/19 anonim ***** válasza:

a pasid nem engedett barátkozni másokkal? xdxd

hát nem hiszem el, akkor most azt akarod csinálni amit ő akar hogy csinálj, vagy azt amit szeretnél?


nekem pl az előző előtti suliból a tesóm(aki egy évvel idősebb) évfolyamtársa a mostani legjobb barátom, pedig messze elkerültünk ,sőt régen mikor egy suliba jártunk nem is ismertem...szal azt javaslom gondold át milyen barátkozási lehetőségeid vannak azt azután cselekedj

18f

2012. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
csak egyszerűen szeretném a saját életemet élni végre egyszer, csak fogalmam sincs hol kezdjem..
2012. máj. 18. 19:50
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaj b*szki, hát akkor barátkozz velem. Mondtam, hogy meghallgatom a gondjaid, bajaid és szívesen segítek. Az osztálytársaid hogy tudtak átverni egy kreált pasival? Ismét első. 18/L
2012. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!