Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt mondja viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt mondja viselkedjek vele normálisan mert ő nem a "haverom"

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz de ez kell hogy tisztán lássátok....Van egy lány akivel elég közel kerültünk már egymáshoz (csók) meg kézenfogva járás meg ölelgetjük egymást amikor találkozunk oké.....DE valamiért azt mondja nem vielekdek vele "normálisan" (halvány lila káposztás fingom nincs ezt hogy érti)ha kettesbe vagyunk sokat nevetünk meg húzzuk egymást szal nem is bunkóskodok vele meg semmi ilyen és nem tudom mit takar hogy ne úgy viselkedjek vele mint egy "haverral" azon is fenn akadt ahogy köszönök neki "hello" így köszönök neki és akkor hogy már a kapcsolatunk úgy van szerinte hogy nem így kéne vagy én nem is értem ezt :DD és valaki tudna segítene hogyan viselkedjek úgy hogy az ne olyan legyen mint egy "haverral" mert nem tudom mit vár a suli közepén smároljam le vagy mi ? mert azt tudom hogy ő nem szereti az ilyen nagyon nyilvános enyelgést de akkor mit tegyek vagy hogy viselkedjek vele hogy nem "haver" én olyanokra gondolok megölelem de nem tudom az olyan hülyén néz ki szerintem mit tom én megyünk folyosón találkozok vele köszönünk én meg megölelem azt megyek tovább mert sietek órára :DD szóval valaki ?

#Haver;hogy;kezeljem?
2013. máj. 7. 22:57
 1/4 anonim válasza:
bokolj neki. vegyel neki neha csokit plussot vagy viragot. oleles helyett inkabb nyomj egy puszit a szajara.olelni a haverok is szoktak:) am nem tudom mi lehet meg a problem. 14L
2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél úriember, hívd el randizni, mivel úgy is jobban vagytok a kommunikáció nem fog akadályt okozni.
2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne hellot mondj hanem

SZIA

Szeretlek imádlak angyalom.

én is hellot mondok a haverbarátoknak

2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :)

Ha találkoztok, ne hellót, hanem sziát köszönj neki. Ez sokkal közvetlenebb (szerintem is hellóval inkább a haverokat üdvözöljük:))

A többit nehéz így megválaszolni, hiszen még kívülállóként sem látom a szituációt, amire esetleg azt mondja a lány, hogy nem a haverod - ne így viselkedj. Arra tippelnék, hogy némileg az intimitást hiányolja. Mi csajok szeretjük, ha bolondulnak értünk. :)Most apróságokra, apró gesztusokra kell gondolni. Pl: ha találkoztok a suli folyósólyán, üdvözöld sziá-val és adj egy puszit az arcára, miközben átkarolod - csak egy pillanat, először biztos meglepődik. Megspékelheted még egy visszapillantással. Ezzel nem is "nyaltad össze", viszont nem is haverként kezelted.

Mondjuk az lenne a legjobb, ha rákérdeznél mikor kettesben vagytok, hogy ő pontosan mit vár el tőled. Esetleg több érintést, ölelést, stb...

Sok sikert :)

26/N

2013. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!