Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romák miért nem szeretik a...

A romák miért nem szeretik a rockzenét annyira és miért vernek meg valakit, csak mert Nagy - Magyarországos póló van rajta?

Figyelt kérdés
Nem értem miért tartanak valakit emiatt "nácinak." Trianon fontos része a történelmünknek, hiszen most is isszuk a levét. Fontos az emlékezés.

2014. júl. 12. 21:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
A cigány a legalja nép... Fíreg mind. (riszpekt a kivételnek)
2014. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy laikus embernek ezek a nemzeti dolgok egyenlőek a radikális eszmékkel.
2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Napfonat ***** válasza:
18%

A legalja a bűnöző. Tehát például Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon stb. Hogy csak a legnagyobb bűncselekményeket elkövetett embereket említsem.

Kérdező: a legtöbb cigány azzal kezdi a napját, hogy felb.ssza magát jó előre azon, hogy aznap ki fog belékötni, csak azért, mert cigány. Ha Nagy-Magyarországos pólód van, lehet hogy húztál hozzá valamilyen asszociatív kiegészítőt is, mondjuk egy bakancsot, vagy esetleg a hajviseleted miatt tévesztenek össze a bőrfejűekkel. Én például cigány tanítványaimmal megszerettettem az Iron Maident! Nem erőltettem, csak megmutattam nekik. :)

2014. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%
Napfonat,melyik dimenzióból írtad ezt az üzenetet ? Szívesen elmennék oda *,* A csúnya magyar bácsikat úgyis meg kell büntetni. :< Amúgy a mi dimenziónkban fordítva van.Képzelje el,tudom furcsa lesz ez így elsőre neked,de nálunk úgy van,hogy a csúnya magyar bácsik azt tűrik,hogy ingyen élnek a szegény romák,lelakják a házakat amit ingyen kapnak,büdösek,családtagjaikkal közösülnek,belekötnek a magyarokba,a segélyt amit kapnak nem arra költik amire kéne (drogra,cigire,alkoholra költik nem pedig a 8-9 gyerekükre),nem dolgoznak,buliznak minden nap (nem hagynak aludni és anyáznak ha éjfélkor szólunk,hogy holnap korán kell kelnünk),lopnak,csalnak,késelnek és még nekik áll feljebb,ha a csúnya magyar ezt nem tűri..Viszont vannak normálisak is!Maximum 10%.Abban a dimenzióban ahol ön él nyílván ők a rosszak,ugye ? A segítségét kérem most.Csináljon 1 dimenziók közötti átjárót és már költözök is oda !
2014. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Napfonat ***** válasza:
41%

A dimenzióval fején találtad a szöget. A kvantumfizika elméleti síkján lehetséges, hogy mindenki a saját maga univerzumát teremti és abban él! Ha te késelős romákat teremtesz magadnak, akkor olyan univerzumban élsz. Én olyat teremtettem magamnak, ahol a cigány tanítványaim kedveltek, és a szülőktől apró ajándékokat kaptam. Nem mondom, hogy nem voltak "betörhetetlen" tanítványok, de kevesen. A mai napig rámköszönnek még a szülők is az utcán, pedig öléggé nagy városban lakom.

Mindezt azért írtam le, hogy tudassam: a probléma kulcsa az oktatásban van. Azok a cigányok, akik versenyképes végzettséggel rendelkeznek, ugyanolyan értékes tagjai a társadalomnak, mint a nem cigányok. Nekem szerencsém volt, engem az esetek 90%-ban ilyen cigányokkal hozott össze a sors. Az a 10% meg jobb arány, mint a nem cigányoknál. :D

2014. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
41%
:O Én ma teremtek magamnak 1 világot!A minecraftban csinálta ezt a világot ?Ha igen akkor megoldható,ha pedig álmodta az egészet akkor valami más megoldást kell találnom.
2014. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Napfonat ***** válasza:
26%

Nem ilyen elmezsibbasztó számítógépes ál-valóságokra gondolok, ahová a (már nem csak) fiatal menekülni vágyók zárkóznak be, hogy kiélhessék agressziójukat, hanem arra, hogy ha az ember állandóan azon sajnálkozik (netán gyűlölködik), hogy a cigányok ilyenek meg olyanok, akkor rengeteg energiát pocsékol el negatív dolgokra, és tényleg megtörténnek vele azok a dolgok, amiket szeretne elkerülni vagy amiktől fél.

Nem a minecraft-ben kellene kezdened, hanem a gondolkodásod, hozzáállásod megváltoztatásán. Elnézést kérek, de így gondolom.

2014. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

megnézném a tanár urat, mit kezdene Gilvánfán vagy Komlón ...


Amúgy amit írsz valóban nem minden romára igaz, csak a 90%-ukra.

Az a baj, hogy ezeket a jelképeket a magyarok is a szélsőséggel egyenlősítik, holott az, hogy szeretem a hazámat nem azt jelenti, hogy utálom a cigányokat. Csak sajnos a médiában is ezt lehet látni, nem kicsit vannak befolyásolva az emberek.

Ha egy amerikai kirak a házára egy amerikai zászlót, senki nem szólja le, ők büszkék rá. Ha itthon kiteszem a magyar zászlót, már fasiszta, rasszista, stb vagyok. Ezt kellene megszűntetni, mert amíg a "magyar magyarnak legnagyobb farkasa", addig nem várhatunk mást másoktól se...

2014. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Napfonat ***** válasza:
67%

Ismerem Gilvánfát és Komlót is! Jártam ott "terepgyakorlaton". Egyébként meg Pécsett tevékenykedtem annó, az izmos szuburbiában. :)

Egyébként szent igaz, hogy ma Magyarországon hátrány, ha valaki büszke a magyarságára. Azért furcsa ez, mert nemcsak az Egyesült Államokban vagy Németországban erős a nemzeti öntudat, hanem a szomszédos országokban is. Még a "legenyhébben nacionalista" Ausztriában, Szlovéniában vagy Horvátországban is sokkal öntudatosabbak az emberek, a többi szomszédosról nem is beszélve.

A tudatlanság nagy úr! És az általánosítás is. Jellemző miránk, magyarokra is. És a cigányokra is. Ha valaki kirívóan öltözködik (akár csak tiszta feketébe, mint én is), már elég ok arra, hogy valami extremista cigánygyűlölőnek higgyenek.

Legalább egy pécsi iskolában megtanulták a cigány gyerekek, hogy a rockerek sem mind nácik!

2014. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
Újra gépnél vagyok kérem,mostmár én is úgy gondolom ahogyan ön.Egy jóképű fiatal roma ki akart rabolni,de megtanítottam arra,hogy azt nem szabad,utána arról beszélt hogy egy gonosz magyar belekötött pedig tőle is csak rabolni akart. Megvigasztaltam utána sétáltam tovább és semmi sem történt :o mostantól minden romához odamegyek és bátorító szavakat mondok nekik.Köszönöm szépen.Megváltoztatta az életem. Sőt tegnap Fideszes lettem és minden roma megemelte a kalapját.Annyira izgultam és jólesett. Szebb jövőt tanár úr !
2014. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!