Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az szörnyű dolog ha nem...

Az szörnyű dolog ha nem köszöntöttem fel valakit születésnapján?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen vele a kapcsolatod.
2014. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem pl. szörnyű volt, mikor a barátaim nem köszöntöttek fel
2014. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék meg. Idén még én is elfelejtettem a születésnapomat... ha nem köszönt fel valaki, akkor valószínűleg eszembe se jutott volna. :)
2014. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a kapcsolat köztetek, és hogy ő egyáltalán - bevallva, nem bevallva - várta, számított-e a köszöntésedre akár telefonon, sms-ben, facebook-on vagy személyesen. Ha úgy érzed, számított a közöntésedre, valami bizalmasabb formában (nem egy sablon posztolás az üzenőfalára) formájában pótold a felköszöntését minél hamarabb! Örülni fog neki, hidd el! Nem kell magyarázkodni sem, az csak rontja az egész hangulatát. Felköszöntöd, hogy "kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel..."
2014. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg a kapcsolat milyenségétől függ. Amúgy azt meg sohasem fogom megérteni, hogy hogy felejtheti el valaki a saját születésnapját. Gyerekkorában biztos ünnepelték, személyiben, útlevélben benne virít, látja az ember, sokszor be kell diktálni hivatalos helyeken, orvosnál, vagy akárhol.
2014. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az, hogy valaki elfelejti a születésnapját az nem azt jelenti, hogy nem tudja megmondani, hogy melyik év melyik napján született. Én például nem tartom olyan különleges alkalomnak, hogy különösebben foglalkozzak vele, így aztán fel se tűnt, hogy épp odaértünk a naptárban.
2014. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, hogy már beleivódik az emberbe, és akaratlanul is feltűnik neki, hogy "a fenébe, olyan ismerős ez a dátum, már sokszor találkoztam vele", és be kéne ugrania, hogy ez a születésnapom. Ez nem gond, mindenki más, csak én nem tudom átérezni. Én 8-9 születésnapot biztos tudok, úgyis, ha álmomból felriasztanak.
2014. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lényegtelen magadon kívül az összes ember.. ezt jegyezd meg!
2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!