Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes öregeknek miért derogál,...

Egyes öregeknek miért derogál, ha nem végzek nehéz és veszélyes munkát?

Figyelt kérdés

Miért jó nekik, ha a mai fiatalok is úgy dolgoznak keményen mint régen ők?


A másik mindenbe szeretnek beleszólni, az ember minden mozdulatát figyelik, hogy mibe köthetnek bele.


És én vagyok a szemtelen, tiszteletlen mert ezt nem tűröm.


Ő nekik mindent szabad, amit ők csinálnak az a jó, amit én csinálok vért izzadhatok úgy sem jó.


Ordítozni szabad nekik, ha én visszaordítok még nekik áll feljebb.


Ha otthagyom még képes utánam jönni, hogy folytassa a papolást, főleg ha már eleget ivott.



2014. júl. 13. 11:04
 1/6 Mirk ***** válasza:
100%
Az életkorral nem nő az intelligencia. Minden korcsoportban találsz ilyen embereket, de rendeseket is.
2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szoc.komm rendszermaradék vén prolik,azért mert ők a gyárban,meg a tsz-ben szívták végig az életüket,és semmijük sincs,csak a piás szájszaguk,irigyek a mai fiatalokra,meg a technikára,és azt akarják,hogy mindenki olyan nyomorult legyen,mint ők.

Megjegyezném,hogy azért dolgozni kell,és nem szégyen! :)

2014. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pandas74 ***** válasza:
Kedves 2 es valaszolo!Tisztelni valakit szerintem,nem a koraert,hanem a cselekedeteiert kell!Nagyon sajnalom,hogy igy gondolkodsz egy egesz generaciorol,amelyben ugyanugy voltak jo,es rossz emberek mint manapsag,ami viszont teny,megeltek olyan dolgokat,amit remelhetoleg mi sosem fogunk.Hacsak nem hivatasos katona vagy ,gyanitom rad meg nem lotek eles fegyverrel,nem vettel reszt harckocsi rohamban,nem kellett ostrom alatt allo varosban elned,tulelned!Azok a regi kommunista,nyomorekok,epitettek fel az orszagot,a romokbol,nem gepekkel,leginkabb kezi erovel,aztan ujaeledtek a gyaraink is,amelyek kesobb vilagszinvonalu termekeket gyartottak!Ja ,hogy ebbolmara mar ne maradt semmi,errol kerdezd a fiatalabbakat,hova sikerult eltenni az allami vagyont!Kivancsi lennek,ha ennyi megprobaltatas erne,idos korodra te hogyan viselkednel,mennyire lennel elegedett az akkori fiatalsaggal?Termeszetesen tudomasul kell venni,hogy az idok valtoznak,sokmindenben fiatalsag tudasa,intelligenciaja meghaladja ez elozoeket,es nem helyes folyton az oregek biralataDe ne felejtsuk el,hogy mas korban ,mas korulmenyek kozt ,mas tulelesi technikakkal kellett ervenyesulniuk!
2014. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az "egyes öregek"-re válaszoltam.

Egyébkét a régi rendszerben nőttem fel,voltam katona éles fegyverrel a vasfüggöny ideje alatt.

Több helyen laktam az országban,Pesten nőttem fel,és most is ott lakom.Szakmunkás vagyok,láttam ezerszer a Kádárrendszer mentalitását,a szocializmus nyomorult eszméit.

2014. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pandas74 ***** válasza:
Egyes oregekre valoban igaz,amit irtal,de velemenyem szerint ,ez mindig is igy volt es igy lesz,nem a politikai rendszertol,sokkal inkabb a megelt dolgoktol,tapasztalasoktol,fugg ki milyenne valik oregsegere!
2014. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig még mindig a politikai "maradvány" ez az egész.Ahogy kopik mesterhause,úgy elfogynak ezek is!Ferkónak is lassan annyi. :) de ez már más téma...
2014. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!