Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság az, ha...

Milyen tulajdonság az, ha valaki elkezdi ócsárolni csúnya szavakkal azt, aki nem akart vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Szóval próbálkozik barátkozni, de akivel nem sikerül, mert látja rajta, hogy nem kíváncsi rá túlzottan vagy valami, elkezdi ócsárolni, hogy ő mekkora egy izé meg ilyenek, csúnya szavakkal is akár.

Ez milyen tulajdonság, találkoztatok már ilyennel?

Mit reagálnátok rá?


2014. júl. 14. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Bunkó dolog ,ha lány vagy ha fiú elküldeném finoman, majd nem finoman:-)
2014. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A figyelmedet akarja felkelteni. Mindenképpen. Ezért, ha nem megy szép szóval, úgy próbálkozik, hogy megbántson, hogy legalább valamilyen érzelmet kiváltson belőled. Esetleg próbál megalázni, bűntudatot kelteni benned. Ha ez sikerül, akkor elérte a célját. (Például vannak olyan emberek, akik ilyen helyzetben beleesnek ebbe a csapdába és úgy érzik, hogy meg kell felelniük annak az embernek, aki megalázta őket.)

Aki ócsárlásba megy át, neki az is a problémája, hogy - mivel a másik ember nem fogalakozik vele - az önérzete, egoja sérül. Megsértődik. Ezt meg akarja torolni. Egyfajta bosszú is lehet ez részéről.

Találkoztam már ilyen emberrel.

Maximális kapcsolatmegszakítás volt részemről a megoldás.

Egyébként az ilyen ember, akit leírtál, segítségre szorul, de legtöbbször ezt nem látja be. (Úgy értem, szakértő, szakszerű segítségre, mivel mentálisan zavart.)

2014. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányként azt szoktam megélni, hogy ha valaki fel akar szedni és én visszautasítom, akkor elkezd az illető ócsárolni, hogy szűzk***va vagyok és fap***na és ha lenne pénze, akkor mindjárt elmennék vele. Bleee... Bezzeg ha én nem jövök be valakinek, mindjárt magamba keresem a hibát.
2014. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok tudatosság lenne ebben a viselkedésben, az illető rettenetesen bunkó, ez visszafordíthatatlanul egy ellenséget szül a barátkozni vágyó ember személyében, tehát tökmindegy, hogy torolja meg, aki barátkozni akart.

Én minimum belemásznék jó mélyen a lelkivilágába, kb, hogy mély zokogásban kössön ki, ha meg fiú az illető, némi erődemonstrációt is tartanék neki...

2014. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!