Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondoltál már arra, hogy nem...

Gondoltál már arra, hogy nem fog neked tetszeni a saját gyermeked kinézete akit majd megszülsz?

Figyelt kérdés
Például fejre, testalkatra pont olyan lesz mint az anyósod talán még személyiségre is, vagy összeörökli a párod és a te legrosszabb külső tulajdonságaidat, egybe vegyítve azokat pl: hosszú karok, nagy fej, öröklött betegségek, karvaly orr?

2013. nov. 22. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, többször eszembe jutott terhesség alatt.

Szerencsére a lányom nagyon szép lett.

Vagy csak elfogult vagyok :)))

2013. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sosem jutott eszembe.Én mondjuk azon szoktam aggódni hogy anyám nagyon rossz gyerek volt iskolában, bár inkább szemtelen.Volt hogy késett az első óráról bement a terembe és neki állt enni, amikor rászólt a tanár zokszó nélkül közölte vele hogy nem volt ideje reggelizni, és nem gondolja hogy üres gyomorral fogja a hülyeségeit végig hallgatni.

Apám se volt különb, ő az osztálytársaival betolta az iskola aulájába a tanáruk kocsiját.

Férjemék felborították a tanár kocsiját.

Én meg agresszív voltam a tanárokkal, az egyikre az asztalt borítottam rá, a másiknak az orrát törtem be az ajtóval...


Szóval én attól tartok hogy napi bejárásom lesz az iskolába.

2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Atyaééég, sajna igen én is így vagyok vele:D 9 hetes vagyok, de már kattogok rajta. Mármint tudom, hogy nem lesz baj, meg tök + vagyok, de azért megfordulnak ezek is a fejembe. Párom családjában mindenki szörnyen kövér, elhízott. (kivéve párom nem, mert neki sikerült lefogynia), de hát a gének... na meg nem is valami okosan, az a tipikus hóót egyszerű emberek, nem bántásból mondom. Szóval jó lenne, ha össze tudnánk rakni, de sajna nem lehet majd amit a természet összerak :D Amúgy meg csomó példát tudok, hogy kisbabaként nagyon csúnyák voltak, meg kislány úgy nézett ki mint egy kisfiú...bár mondják hogy ronda gyerek nincs pedig de, van...de mind kikupálódott 1-2 éves korára és kis cucik lettek.
2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már eszembe :D de már láttuk őt 4D és a legszebb nekünk :))
2013. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pocakosan nekem is eszembe jutott ilyesmi, mert van azért pár dolog amit jobb ha nem örököl sem tőlem, sem a rokonságtól :) Mikor megszületett kicsit meg is rémültem mert úgy nézett ki a kislányom mint az ex-boxoló apósom, de pár óta múlva kiegyenesedett az orrocskája :)

De egyébként-nem tudom hogyan csinálják- akárkire is hasonlítanak,valahogy mindig szebbek lesznek :)

2013. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!