Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon önbizalom hiányos...

Nagyon önbizalom hiányos vagyok, próbáltam változtatni, de eredménytelenül, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve vagyunk együtt, nem ad rá okot, de én mégis úgy érzem, hogy nem én illek hozzá, mert rondának kövének tartom magam, és hozzá valami szép, vékony, feszes lányt képzelnék el. Persze hülyén hangzik, hisz ő engem választott, én kellek neki, stb, de nem megy a változtatás. Próbálkoztam már mindennel: más smink, új frizura, más stílusú ruhák, még sportolni is elkezdtem (már 2 éve rendszeresen), de egyszerűen rondának, kövérnek találom magam. Sokan mondják, hogy szép és vékony vagyok, de én nem hiszem el. Utálom, amit a tükörben látok, és a próbálkozások ellenére sem tudom megváltoztatni a hozzáállásomat saját magamhoz.. :( Mit tehetnék még? :S
2014. jún. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, de nem hittem volna, hogy van még egy ilyen nemnormális mint én.:) tetszik egy srác és én is neki, mégis mindig kevésnek érzem magam hozzâ, pedig ő sem ad rá okot..:(

Az önbizalom növelésére , ami nekem eddig vmilyen szintén bevált az ahogy írtad a sport, konkrétan a futás, a tánc, a lovaglás. Hűha.. írtad az öltözködést, frizurát, sminket.. pedig épp ezeket mondtam volna még.. az is segít ha hallod valakitől hogy szép vagy. Pl öltözz fel csinosan, mondjuk egy kis nyári ruha és mennj ki a piacra:) ott mindig vannak akik megdícsérnek.. de egyébként a fejedben kéne ezt helyretenni, mert biztos vagyok benne, hogy nincs baj a külsőddel, inkább értékelni kellene és nem mindig többet akarni.:)

2014. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez túl van az önbizalomhiányon, ez már testképzavar. Talán kellene beszélnetek valakivel, aki ezt pontosabban meg tudná állapítani. (Pszichológus)
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?(:
2014. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!