Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha féltékeny vagyok...

Normális ha féltékeny vagyok az LB-mre?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmmel sülve-főve eggyüt vagyunk. A féltékeny kifejezés nem pontos hanem nem is tudom inkább csak idegesít hogy nagyobb melltartót hord mint ami kéne . igazából nincs is nagy melle mert a 70/AA-s jó rá 14 éves . A takko-ban lévő melltartókat hordja mert az akkor is ad formát a mellednek ha az nincs . És ezekből is 3 méretet hord a lekissebet a 140/050 körülit és 150/ 160 -asat. szóval normális ha idegesít ? és elmondjam neki hogy azok még nagyok rá ?

2014. júl. 16. 00:45
 1/3 sándorjános ***** válasza:

Nem tudom, hogy férfi létemre hogy jutottam ide :o

Mindenesetre ízlések és pofonok, van, aki a nagyot, van aki a kicsit szereti, nem kell elborulni ilyesmik miatt, a genetikát nem te tervezed be és hidd el a műtétek se vezetnek semmire (a legtöbb férfi jobban szereti a nem mű melleket)... az meg, hogy másnak mutatja magát, mint amilyen az ő dolga, mindenesetre idézném kicsit romantikus és szerelem terén konzervatív barátom véleményét: "Azt hinnéd a csomag mögött sok chips van, aztán félig sincs... kit akarnak átverni? Mondja azt, hogy ennyi vagyok, de ne lötyögjön a melle a nagy kosárba az istenért." - ez is olyan ellenszenv, mint amit az átlag nő a mai páwák láttán érez. Egyetértek vele. Az LB, BF, GF dolgot pedig szerintem érdemes törölni a szókincsedből :)

(Akinek tetszel annak úgyis azért tetszel, aki most vagy, nem aki lenni akarsz, kivéve ha most akarsz leszokni a heroinról, imponáló, amikor valaki saját javára akar változni és nem mások miatt.)

2014. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem még az AAs melltartó is kicsi volt, most 16 évesen már a B-s is kicsi. Nyugi :D
2014. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*AAs is nagy volt
2014. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!