Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FÉLTÉKENY VAGYOK MIT CSINÁLJAK...

Nikci999 kérdése:

FÉLTÉKENY VAGYOK MIT CSINÁLJAK? BESZÉLJEK VELE?

Figyelt kérdés

Az lenne a gond hogy akire féltékeny vagyok az,az egyik legjobb barátom!

Már 5 éve ismerem és a szomszédom is. de most kb egy 3 hónapja el kezdet járni egy lánnyal és örülten féltékeny vagyok!

Hogy kezeljem ezt az érzés?

És és persze az a lány akivel jár vele is elég jó viszonyban vagyok!

Kérlek segítsetek!



2014. jan. 22. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz vele ! Nehogy már egy lány miatt legyen baj a lányok jönnek mennek a haverok pedig tartsanak össze ! Hívd meg őket egy italra colára gratulálj nekik ! Te meg szerezz magadnak egy csajt !
2014. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hívd meg őket egy kólára, gratulálj nekik"


Szerelmes vagy egy csajba, én meg elkezdek vele járni. Gyere már, gratulálj nekünk, meg hívj már meg minket valamire. Gondolom érted.

2014. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem ! Elenfeledet ugy lehet meggyengíteni,hogy megismered még jobban!
2014. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, csak egy gond van hogy LÁNY VAGYOK! ÉS A HAVEROM EGY FIÚ, AKI A SZOMSZÉDOM! ÉS LEHET HOGY TÖBBET ÉRZEK ÍRÁNTA!....(FIÚ IRÁNT)
2014. jan. 23. 14:58
 5/5 anonim válasza:
Mond el neki az érzéseidet. Mert ha titkolod és magadba folytod semmi nem lesz megolva.
2014. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!