Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy itt...

Észrevettétek, hogy itt mindenki 12-14 éves korában már dolgozott?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy mindenki aki azt írja annyi idősen dolgozott már. Ha csak az nem azt jelenti, hogy a mama kertjében szedtek almát vagy ilyesmi. Az én szüleim és ismerőseik is voltak fiatalok, és nyáron ők sem dolgoztak (akkor sem, ha nem voltak olyan gazdagok).

Nem értem miért nem értik meg, hogy változik a világ.

Plusz könnyű azt mondani egy tizenéves városi gyereknek, hogy "keress munkát", de helló!!

1. nem olyan könnyű manapság állást találni, és a diákszövetkezetek is lenyúlják az embert, ismerősöknek adják az állást (vagy más dolgok vannak)

2. Azért már egész más világ van. Lehet, hogy a fiatalok lényegesen önállótlanabbak és ezért sem tudnak olyan könnyen állás után nézni vagy elköltözni otthonról, de lényegesen több (a mai világban) hasznosabb dologhoz értenek, mint 30-40 éve a tizenévesek....

Úgyhogy ezekkel az érvekkel, hogy "annyi idősen én már dolgoztam", nem tudok mit kezdeni. (És még ragozhatnám.)


Természetesen elhiszem, hogy vannak akik 14 éves koruk körül már dolgoztak. :) De azt nekik is meg kell érteni, hogy változik a világ.



2014. júl. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, 7 éve vagyok az oldalon, külön tanulmányt lehetne írni a hantázókról itt az oldalon.

A veteránok ezt Napietus(egy volt felhasználó, a nap 24 órájában itt okoskodott, egészen addig míg valaki be nem linkelte az iwiw felhasználóját és ki nem derült, h nem h céget nem vezet még jogsija sincs, a jóképű vállalkozó férje meg valójában egy lerobbant alkoholista kőműves, aki két hétig hord egy pólót munkába) jelenségként ismerik:D

2014. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem nekem van üldözési mániám... Pedig csak 1-2 napja olvasgatom az oldalt. :D (vizsgaidőszak utáni pihenésképp)
2014. júl. 16. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, okoskodni meg osztani az észt könnyű, magáról meg akárki akármit mondhat.

Meg azt se felejtsük el, hogy az emberek szeretik megszépíteni, kiszínezni a dolgokat. Segített a nagymamának 16 évesen két sor zöldséget megkapálni, vagy két héten keresztül diákmunkában szórólapozott, és egyből úgy állítja be, hogy ő tizenévesen már mennyit dolgozott.

2014. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na Simon meg pont a másik állatfaj az oldalon:D

Az antirasszista, aki szerint mindenki hülye, csak a cigányok a normálisak:)

Kis paradoxon van a pali agyában:D

2014. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen egy percet nem dolgoztam. Remélem mostmár rontom az átlagodat :D
2014. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!