Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindenkinek az a kifogás...

Miért mindenkinek az a kifogása mindenre hogy "fáradt vagyok"?

Figyelt kérdés
Nem képesek chatelni normálisan velem facebookon meg semmit, mert mindig azt írják fáradtak. És ez hol igaz hol nem. Nem tudom 17-18 éves fiatalok miben fáradhatnak el annyira délutánra...
2014. júl. 16. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mégsem mondhatják neked, hogy egy idegesítő *** vagy, nem akarok beszélni veled, vagy valami hasonló, nem?
2014. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a legegyszerűbb megoldás.

Arra viszont még nem gondoltál, hogy lehet, hogy benned van a hiba?

2014. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, csak belehalnának ha őszintén el kéne mondaniuk mi a bajuk velem. Nem nagyon szokták.
2014. júl. 16. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig megmondom,hogy bocsi most nincs kedvem beszélgetni,vagy mennem kell. Igazakat írom,ha fáradt vagyok és az az igazság akkor azt írom.


Lehet,hogy nyári munkán volt és azért fáradt. Vagy pedig strandolt egész nap a víz meg a napsütés kitudja szívni az ember energiáját.Viszont ha 7 napból 7x is azt írják,hogy fáradtak akkor rá kérdeznék,hogy mit csinálsz vagy vmi ilyesmit..de lehet veled nem akarnak beszélni és csak le akarnak rázni..

2014. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!