Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért ilyen kérdéseket teszek fel néha a beszélgetőpartnereimnek?

Figyelt kérdés

Agresszióval kapcsolatos kérdéseket, hogy mit csinálnának ha egy banda beléjük kötne az utcán, és megvernék, vagy megkéselnék, elrabolnák, ilyesmi. Meg egyéb, más dolgokat.

Emiatt én rossz ember lennék? Persze lehet furcsa kérdések, meg hogy emiatt biztos páran már valami beteg pszichopatának néztek, de én tudom magamról, hogy sose csinálnék ilyeneket senkivel, és nem is kívánok senkinek ilyeneket. Pusztán kíváncsi vagyok, mit tennének ilyen helyzetben, hogyan reagálnák le meg ilyesmi.

19/F


2014. júl. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes :)

olyan mint egy pszihológiai teszt :D

Amúgy én válaszolnék is a kérdésedre, és nem néznélek hülyének :D

2014. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mit csinálnának ha egy banda beléjük kötne az utcán"


ezek halálunalmas kérdések, felakasztanám magam ha több ilyesmit meg kéne válaszolnom.

2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt valaki itt minden héten megkérdezi. Én komolyan felkötöm magam. Remélem a társaim közül egy ideig egyik se fogja megkérdezni...
2014. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elővenném a lézerkardomat és kámeháme!

Vagy jól megveccőzném őket, hangulatfüggő.

2014. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Fantáziátlan vagy, fárasztó, kicsit talán visszamaradott is lehetsz (amiért ezt hetente megkérdezed itt és amiért rendszeresen ezzel a hülyeséggel nyaggatsz másokat) de rossz ember az nem vagy. Most örülsz? Áh, tudom hogy a jövő héten is fel fogod tenni ugyanezt a kérdést, picit átfogalmazva...
2014. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert kerded?En lefujnalak es az fajna neked:)
2014. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!