Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eelegem van! Hogyan legyek...

Eelegem van! Hogyan legyek könnyen barátkozós?

Figyelt kérdés

A mai napommal telt be a pohár.

Összeültünk a haverokkal bográcsozni. 3 fiú+én, egyedüli lányként. Tök jól ment, aztán elkezdtek beszólogatni meg kinevetni. Persze viccből, de egyre rosszabbul éreztem magam(igen, ciki, de pl. nem tudtam krumplit pucolni, meg ilyenek), és kissé olyan volt mitnha lenéztek volna.

Aztán megjött egy lány, egy tündéri teremtés tényleg, barátkozós, a pasik álma, hát jól kijöttek vele.

Felvetettem, hogy videójátékozzunk, erre láttam, hogy a csaj meg a fúk se pártolják az ötletet és vágják a hülye fejeket. Nem tágítottam, elkezdtünk játszani, hát had ne mondjam, hogy a fiúk teljesen ottragadtak.

A játék elején nem voltam valami ügyes, és amikor mondtam valamit, egyből összenéztek és hülye fejeket vágtak, amikor már belejöttem akkor meg már nem mertek.

Bezzeg ez a csaj, akármit mondott, csinált, azon nevettek egytől egyig.

és utálom, hogy ez van! Akárhova megyek, lekezelnek, nem vesznek komolyan, akármit csinálok! a legjobb barátaim is lenéznek, és nem viccelek, 1-2 ember kivételével mindenki!!!! Nem értem, mit csinálok rosszul, és már utálok mindent, mert nem hiszem el, hogy nem tudnak tisztelni! Nem kell szeretni, de ne nézzenek le folyton!

Mit csináljak? Nem hiszem, hogy rossz társaságban mozognék, mert több barátom is van, és mindenki átvág, megaláz, és ott tartok, hogy kezdem feladni.


2014. júl. 16. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A hiba abban van, hogy eltűröd és rosszul reagálsz ezekre a helyzetekre. Most már késő van és fáradt vagyok, de ha holnap (ma) írsz egy privát üzenetet, akkor szívesen kifejtem részletesebben is a dolgot! :)
2014. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!