Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék könnyen...

Hogyan lehetnék könnyen barátkozós?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok mit mondani az idegeneknek.

Általános iskola 5. osztályig nagyon szerettek, utána viszont már mindenki csendesnek hívott. Nem tudtam kibontakozni, hiába akartam, kivéve a legjobb barátaimmal.

Gimnáziumba kerültem, és elhatároztam, hogy kitörök a csendes kislány szerepből. NAgyon megkedveltek, az egyik olyan lettem, akit a legjobban szerettek.

Viszont ott tartok, hogy vége a giminek, és rettegek mindentől. Akárhányszor megyek a többiekkel valahova, ha idegenek vannak ott, kb. megse tudok mukkanni, és nem vagyok érdekes a számukra. Próbálkozom, még az alkohol sem hat. Nem tudok nekik mit mondani. Most is volt egy idegen lány, aki nagyon barátságos volt, egy-két szót tudtam hozzá intézni, és ennyi. A fiúkról meg ne is beszéljünk. Ha meg önmagamat adom, akkor meg csak lesnek. Mintha elsőre nem lennék szimpatikus.

és ezt nem értem...egy csomó olyan ember van aki csendes, mégis körülrajongják.

Nekem miért nem sikerül?


2014. júl. 9. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

jó kérdéseket kell nekik feltenni, amiből magukról beszélhetnek. akkor élvezni fogják a társaságod, mert mindenkinek tetszik, ha magáról beszélhet, vagy érdekli az, ami őt.

csak figyelni kell miről beszélnek és egyszerűen arról beszélni.

2014. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!