Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így?

Miért viselkednek így?

Figyelt kérdés
Egy kérdés kapcsán felmerült bennem az, hogy egyes férfiakat a többiek kigúnyolnak és kivetnek maguk közül, csak mert nem felelnek meg a jelenlegi nemi sztereotípiának, pl. hosszú a hajuk, véknyak, nem jóképűek, pattanásosak stb. Ez most komolyan kérdezve mire jó? Nem csak elfojtott indulatokat szül? Hogy tiszteljen egy nő egy olyan férfit, aki a saját férfitársát nem képes tisztelni?

2014. febr. 17. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Már a férfiak is ezt csinálják,nemcsak a nõk?

Különben meg az ilyen emberek is ugyanazt kapják másoktól, valakin le kell vezetni a belsõ feszkót.

2014. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez az, a másik kérdésemnél azt írták, hogy a belinkelt férfi csak egy "képződmény" ill. "eukarióta", hogy beszélhet valaki így?
2014. febr. 17. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:

"Hogy tiszteljen egy nő egy olyan férfit, aki a saját férfitársát nem képes tisztelni?"


A tiszteletet netán ki is kellene érdemelni, nem? Te minden szutyok luvnyát tisztelsz, csak mert az a nőtársad?

2014. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

gondolom lány vagy ilyen kérdés után.

alap evolúciós szerzemény a csoporton belüli hierarchia.

szóval szó nincsen semmiféle jelenlegi sztereotípiáról.

a csoportnak meg minél hasznosabb tagja valaki,a viselkedése minél inkább kiváltja a csoport tagjainak elismerését,annál magasabban áll a hierarchiában.


ezért értelem szerűen egy csajozós,közősportokat,testépítést űző csoportban nem lesz helye egy alacsony önértékelésű,negatív beállítottságú tagnak.

vagy ha lesz is,ő lesz a céltábla az udvari bolond.


a nők meg pont a legdominánsabb,legtiszteletlenebb férfiakat szeretik a legjobban,az alfa hímet,aki nem kér engedélyt.

2014. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És csak a kinézet dönti el, hogy ki a hasznosabb? Ettől nagyobb marhaságot még nem hallottam. Az pedig egyszerűen nem igaz, hogy A nőknek az alfahím kell, max EGYES nőknek, vagy A NŐK NAGY RÉSZÉNEK. Nekem pl. nem kell alfahím, nekem egyenrangú társ kell, az alfahím meg csajozgasson csak, de kerüljön el engem messziről. Semmit nem utálok jobban, mint a bunkóságot és az ignoranciát, főleg ha butasággal van megspékelve. És igen, egy alapvető tisztelet mindenkinek jár, ha intelligensek vagyunk, max. nem foglalkozunk a "luvnyával" vagy az "eukariótával".
2014. febr. 17. 20:48
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

ha arra sem vagy hajlandó,hogy rendesen végigolvasd a választ,akkor nincsen mit tenni.

a külső az neked fontos eléggé erősen,mert már másodszor erőlteted,én ilyet nem írtam.

úgyhogy aki marha barom módon reagált itt az te vagy.

2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mit nem olvastam el? Nem erőltetek semmit, mikor mondtam azt, hogy mostantól mindenki rohadjon meg, akinek nem az tetszik, mint nekem? Én csak nem értem, hogy honnan veszitek a bátorságot, hogy ilyen keményen beszéljetek más emberekről, csak azért, mert nem férnek a ti világképetekbe.
2014. febr. 17. 20:58
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

onnan vesszük,hogy tiszteletlen alfahímek vagyunk,és nem arról van szó,hogy nem férnek bele a világképünkbe,csak mivel haszontalanok,ezért szükségtelenek.:)

és megjegyzem,hogy alapvetően a csoport dinamikát elemezzük most tudtommal,nem világképet.

2014. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor pl. egy "nyeszledt" testfelépítésű orvost te félrelöknéd, ha épp azon dolgozna, hogy a félig leficcent karodat visszavarrja? Érdekes. Vagy az alacsony, kövér tanár osztályából kivennéd a gyereket, mert ne sokkolja a látvány? Vagy nem hagynád, hogy a terjedelmes munkásdekoltázzsal rendelkező szerelő javítsa meg a wc-det? Szerintem ők egytől egyig hasznos emberek.
2014. febr. 17. 21:15
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

te tényleg szellemi fogyatékos vagy ember?

az orvos éppen életet ment a példában,tehát nemcsak a csoport hasznos tagja,hanem nélkülözhetetlen tagja.

bármelyik csoportról is legyen szó az orvos mindig hasznos.

és mivel nem tudsz leszállni,elfüggetleníteni a külső megjelenéstől ezért a vita értelmét veszítette.

persze megértem,hogy neked nagyon fontos a külső,de jelenleg nem tartozik sem a kérdéshez,sem a vitához.

2014. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!