Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne égő, ha egy...

Mennyire lenne égő, ha egy kamasz, fiatal fiú elsírná magát csonttöréstől, vagy egyéb, nagyobb sérülésektől?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
semennyire, ami fáj, az fáj
2014. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire.
2014. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt is meglátszik a begyöpösödött nevelés következménye!
2014. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a nevelés következménye, hanem a társadalmi/nemi szerepek beidegződéséé. Vagy, ha úgy tetszik a nem nevelés következménye.
2014. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem ugy van ez, mint a filmekben, hogy a macso fickot haromszor meglovik, leesik egy tetorol es csak a fogat szivja, majd felkel es elfut... Ha komoly a serules nem fogsz azon gondolkodni ugy se hogy ki lat sirni.
2014. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha ott állnék mellette valószínűleg én is sírnék ha látom,hogy mennyire szenved...



egy lány

2014. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem több csontom volt törve-repedve

Ahogy akkor hívtam a kabbés ujjam és a kézfejemben még két csont ekkor hat éves lehettem bőgtem mint az állat.

2 bordám 13 évesen elnyaltam biciklivel ráestem egy járdaszegélyre ennél joban semmi sem fájt de akkorát estem hogy nem voltam magamnál csak hazatekertem másnap faterommal felhúzattam magam az ágyból és bementünk sürgősségire.

harmadjára 17 évesen robógóval nyaltam el szilánkosra tört az arccsontom a helyzet ugyanaz mint az előzőnél.

A borda törés fájt a legjobban az hónapokig. Az arcom meg egyből lezsibbadt ahogy megdagadt semmit nem éreztem és van amelyik részén pl az ajkam felett nem is érzek semmit.

De szerintem ha csonttőrés után aki nem bőg az nincs magánál és egyáltalán nem szégyen annál jobban vagy egyenlően csak a fog tud fájni.

2014. nov. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!