Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfi, fiatal nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi, fiatal nő, melyiküknek nagyobb büszkeség a másik fél, hogy sikerült megszerezni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, 20 évvel idősebb nálam a Szerelmem.

Ha kint az utcán, vagy más más emberek előtt megölel, akkor mindig olyan elégedettség érzés tölt el engem, hogy : "Igen, sikerült! Álmaim férfija itt tart a karjaiban, és szeret!"

Szinte büszkeséggel tölt el az engem, hogy én vele lehetek, és büszke is vagyok rá.

Amúgy meg mielőtt bárki elkezdene általánosítani, hogy a pénz miatt vagyok vele, el kell szomorítanom őket, hogy mind a ketten gyárban húzzuk az igát. :)



2013. szept. 24. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és ő a mérnök, te meg az operátor? vagy fordítva?
2013. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

Honnan tudjam? Nem ismerlek titeket.

Amúgy sok boldogságot! :)

2013. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudtam, jaaaajjj, reménytelenek vagytok. :)

Operátorok vagyunk mind a ketten. :)

Vagy talán két operátor nem szerethet egymásba?

2013. szept. 24. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy megosztottad a nyilvánossággal a magánügyeidet!
2013. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok! És mit operáltok? Kérdezni sem szabad?
2013. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt a büszkeség dolgot úgy általánosságban kérdeztem, tudom, hogy a mi esetünket nem ismered, azért írtam le az én álláspontomat.

Várnám hasonló helyzetben lévő, vagy hasonló helyzetben volt nők/férfiak véleményét. :)

2013. szept. 24. 20:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam szerelmes egy nálam 15 évvel idősebb pasiba, szerintem mindketten nagyon büszkék voltunk egymásra. :)
2013. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs kérdés, trollkodni sem igazán lehet.


Ennek itt nincs helye!

2013. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szívesen, ez úgyis anonim oldal, és jólesik kiírni magamból a boldogságomat. :)

Amúgy elektronikával foglalkozó cégnél dolgozunk. :)

2013. szept. 24. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval operálgattok :) Vigyázzatok, mert lehet én leszek a főnök, mert ilyenben tanulok. Amúgy operáljatok otthon is. Ne itt legyél!
2013. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!