Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Milyen tulajdonságokat...

Fiúk! Milyen tulajdonságokat szerettek egy lányban? Mi az ami miatt felkelti a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
Lehet az külső, belső... (de nem olyan primitív mint a "nagy csöcs, formás fenék".) És a 2. kérdésben nem csak a külsőre gondolok. Köszi.

2014. júl. 17. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A kedvesség.
2014. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Kedves, nem nagyképű.
2014. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Eddig három lányba voltam szerelmes, mindhárman különböztek külsőre és belsőre is, nem sok hasonlóság van bennük, de ami van, úgy gondolom, hogy az lehet az, amit a lányokban keresek.

Külső: legyen kb 170 centi, hozzá 60-65 kiló (nem tudom, milyen nehezek voltak pontosan, de kb ennyi volt mindegyikük). A súly a testalkat miatt fontos, nem azért, hogy ilyen nehéz legyen. Remélem érthető, hogy mire gondolok :P

Belső: legyen okos, legyen hasonló ízlése, mint nekem és legyen jó humorérzéke, legyen kedves és szeressen úgy, ahogy vagyok.

Ennyi azt hiszem.


22/F

2014. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Nekomimi* ***** válasza:
73%

Én lányként, az az nőként is megtudom neked mondani, hogy mit kedvelnek a fiúk.

Légy kedves, barátságos, segítőkész.

Mosolyogj sokat. Sugározzon belőled az a bizonyos pozitív energia. Ezekkel a dolgokkal előbb el tudod csavarni a fiúk fejét, mint mély dekoltázzsal, vagy ribis viselkedéssel. Persze a másik verzióval is el tudod érni, de azzal bizony nem fognak tisztelni.

2014. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Vékony, feszes cicik(méret nem számít, lehetőleg ne két pattanás legyen:D), formás popsi. Szemszín, hajszín mindegy. Ne kenjen magára 1 kiló sminket. Legyen ápolt stb., ezeket nem részletezem.


Ami a legfontosabb: pozitív kisugárzás!!!

2014. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
A mindent elsöprő kedvesség, enyhén sportos testalkat.
2014. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Kedves mindenki tud lenni egy ideig, ha nagyon akar. Mindenkinek van egy társa szerintem. Valamiért olyannyira egymásra hangolódnak, hogy az mindent visz. Lehet hasonlítgatni a kapcsolatokat. Biztos, hogy van/volt olyan, ami más volt a többinél. Volt benne valami plusz, nehéz megmondani mi. Szerintem kár erőlködni, ha normális vagy, akkor fogsz találni valakit.
2014. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!