Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül ember aki...

Van rajtam kívül ember aki utál strandra járni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy alakult ki, pedig nincs is bajom a testemmel meg semmi ilyesmi. 17/F
2014. júl. 18. 09:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek tömegben ázódni a sok hangos koszos vízbepisilős közt. Szóval nem is megyek. Van otthoni medencém.
2014. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom a testemmel. Igazából mindig mikor haverokkal bemegyünk én vagyok a leglelkesebb, de miután minden csúszdán 10-szer lecsúsztunk és minden medencében úsztunk egy versenyt meg minden baromságot megcsináltunk akkor egy pillanat alatt ráunok, pedig az egész napra ki van fizetve a jegy :/
2014. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem utálok, csak nem járok!
2014. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem voltam, valahogy a legkevésbé sem érdekel a strandolás.
2014. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Nem szeretem a tömeget, nem bírom a nagyon meleget, a tűző napsütést, tehát napozás (ami nekem alapból unalmas), vagy a parton ugrabugrálás eleve kizárni. Úszni nem tudok, akkor meg mit csináljak? Üljek a vízben órákig és nézzek? Na neeee!
2014. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
jah meg folyton meg kapom milyen fehér maradok nyár végére, gondolom nagyrészt ti is :)
2014. júl. 18. 17:16
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Mindig rengetegen vannak, úszni nem lehet csak egy helyben lebegni, a gyerekek visítanak, dobálják a sok felfújhatós vackot, tizenegy-két éves fiúk azzal szórakoznak, hogy másokat pocsolnak...
2014. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Van.

A szociális fóbiám erősen rásegít, de valóban unalmas és ha nincs nálam könyv vagy fülhallgató, az maga a pokol.

2014. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a tengert szeretem de abból ki nem jönnék soha.

Pedig jó az alakom , de inkább nem bohóckodok fürdőben

2014. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem fizetek azért az 1x i alkalomért 3e-et, hogy megfürödhessek egy medencében, másik 50 emberrel közös vízben. Nyílt strandok vizébe meg mindenki belepisál, beleürít, kutyáját beleviszi, belefürdik, szóval kész pöcegödör... fertőző vírusokkal telítve.


Ezek után előbb száradok ki, minthogy ilyen vízbe belemásszak.

2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!