Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netes pénztárcát (Skrill)...

Netes pénztárcát (Skrill) össze lehet úgy kötni online fogadóirodával hogy nem kell az irodába külön belső egyenleg, hanem közvetlenül vonja le a pénzt?

Figyelt kérdés
Persze olyan iroda esetében ahol elfogadják. Nincs sok ismeretem a netes pénztárcákról, ezért kérdezek ilyen hülyeségeket.

2014. jún. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol van belső számla/egyenleg.
2014. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom. De ezek szerint ezt nem lehet kikerülni.


Csak azért mert nekem egyszerűbb lenne hogy közvetlen a Skrillről vonja le a pénzt, de akkor marad a küldözgetés (úgyis ingyenes).

2014. jún. 15. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A Skrill,meg a többi is elektronikus pénztárca. Amennyiben nincs a pénztárcában pénz nem tudsz vele fizetni.Próbálj meg üres zsebbel egy jégkrémet venni?
2014. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3, nem tudom hol olvastál ilyen hülyeséget hogy nincs egyenlegem a Skrillen.


A kérdés az volt, hogy ha a Skrillen van pénzem, akkor tudok-e közvetlenül abból a pénzből fogadni, vagy mindenképp át kell töltenem valamennyit a belső egyenlegre.

2014. jún. 16. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mint említettem, mindenképp utalnod kell a fogadási iroda "számlájára". Ennek az oka, hogy bizonyos összeg alatt nem tudod kifizettetni a nyereményedet, így tovább kell játszanod, amiben benne van a rizikó, hogy elbukod.
2014. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!