Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dopeman milyen ember?

Dopeman milyen ember?

Figyelt kérdés
Csak úgy random kérdés. Aki ismeri főleg, lehurrogni én is letudom :D

2014. júl. 19. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Alacsony.
2014. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2014. júl. 19. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgytudom hogy okos ember, diplomás. Amúgy átkéne menned hozzá beszélgetni, ha ráér..keresd meg, kérdezd meg tőle, ismerd meg és lesssz véleményed.
2014. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szombaton láttam,a Strandon,a kislányával,Fannival. Egy humoros,de visszafogott ember. És nagyon család centrikus. De igazából nem nagyon tudok nyilatkozni,mert beszélgetni még nem beszélgettem vele.
2014. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zsir. Koszi 😊
2014. júl. 21. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha végigköveted gyorsba a pájafutását, kevés pozitív dolgot lehet elmondani róla. Kicsi Tyson írta egy időben a szövegeit még is hátbaszúrta. Állítólag azt mondták, hogy mindenkivel úgy bánt, mint a kutyájával, most is elég nagy az arca, de nem csodálom, ha visszafogottabb lett, hisz mindenki ott hagyta, régen az egész ország ismerte, manapság egy kiégett vén viszkisdrogos senki, aki Orbán fejet rugdos, hátha felfigyelnek rá. Nagyon irigy, Buktát is kostólgatja, amiért lekörözte.
2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Összeállt a kép :) Köszi
2014. júl. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!