Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire zavar, ha...

Titeket mennyire zavar, ha fényképezéskor valami ismeretlen ember lát titeket?

Figyelt kérdés

Mert engem valahogy eléggé zavar, félek mindig hogy hülyének néz. A fényképezés a hobbim, ma is volt kint szép felhőszakadás, utána elmentem biciklizni a településen, egy helyen találtam egy utat amin elég jól állt a víz, ott tudtam volna csinálni egy jó képet. Csakhogy ott volt néhány ember, autós is, gondoltam inkább megyek onnan, nem akarom hogy hülyének nézzenek.

Meg máskor is, nem szeretem ha látnak fényképezés közben.

A másik kérdés, ti hülyének néznétek valaki azért, mert fényképezi az úton, vagy akárhol álló vizet felhőszakadás után?


2014. júl. 17. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézem hülyének, csak megnézem, mert mindig olyan lelkesek, ahogy koncentrálnak :)
2014. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak turistának néznek. Nem nézem őket hülyének, mondjuk a selfiezőkön szoktam röhögni, hogy ott van 3 lány, és fél órára megáll az élet, amíg végre sikerült egy olyan képet csinálni, amin mindenki normálisan néz ki...:D
2014. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is szokott (ha falun vagyok vagy egy szomszédságban) és általában megvárom míg tiszta lesz a terep.. :D

Az viszont sokkal rosszabb mikor azt láthatják mások hogy engem fotóznak vagy esetleg én magam. Olyan zavarbaejtő..

Mások meg óra közepén csücsörítve, bandzsítva szelfizgetnek meg nézegetik magukat a telefonuk tükrében. .-.

2014. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*kamerájában

Jó nekik, én idegenek közt is feszélyezve érzem magam egy családi fotó készítésekor.

2014. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!