Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a kétségeimet?

Figyelt kérdés
Idén akarok felvételizni egy külföldi zeneakadémiára, viszont nem jártam soha sem zenei szakközépiskolába, mert csak kilencedikben döntöttem el, hogy zenei pályára akarok menni. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de tudom, hogy jól játszom, és hogy simán megállnám a helyem. De mivel eddig (2 évig) nem nagyon foglalkoztatott, hogy zenei pályára menjek, úgy érzem, mintha itt lenne most egy határ, amit nem tudok átlépni, egy határ, ami után nem tudok fejlődni, újat mutatni. Hogy a képességeim megragadtak egy szinten, ami felett már nem tudok többet. Hogyan tudnék ezen felülkerekedni, és bízni a képességeimben?

2014. júl. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy zenetanárt vagy zeneiskolát, esetleg egy olyan ismerőst aki nagyon otthon van a zenében, ők tudnak téged képezni és még egy kis önbizalomlöketet is tudnak adni. :)
2014. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van három rendkívül jó tanárom... sajnos itt most az a baj, hogy nem hiszek eléggé magamban...:(
2014. júl. 19. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A kétségeidet paradox intencióval győzd le.

Ha nem megy, akkor pszichológus.

2014. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!