Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet legyőzni az irtó...

Hogyan lehet legyőzni az irtó nagy önbizalomhiányt?

Figyelt kérdés
12,5-Lány.Elhordom magam mindennek. Mindig a hibát észlelem magamban. Utálom magamat. Nem bízom magamban. Ez oda vezetett,hogy utolsó tanuló lettem. A pszihológus,anyáék,és ofőm is azt mondja hogy ha lenne önbizalmam nagyon jó ember lennék, és minimum középső tanuló. Hogy lehet legyőzni ezt az irtó nagy önbizalomhiányt?

2014. jún. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb,hogy a pozitív dolgokra is koncentrálj.Mi az,amiben jó vagy,mihez értesz,mi tetszik magadon stb. Mert az éremnek két oldala van,jó és rossz. És nem csak a rosszat kell meglátni.Bízz magadban,csinálj olyan dolgokat,keress egy olyan hobbit,amiben sikered lehet,ami megnyugtat,ami örömet okoz,ne foglalkozz másokkal ki mit mond,ha negativot mondanak. És jöjj rá,mi az amiért ennyire nincs önbizalmad. Mi váltotta ki ezt nálad,erre találj megoldást.Hibázni mindenki hibázik,de tanul belőle és továbblép.Legyél olyan emberek társaságában akik erőt adnak,pozitívak,akikkel szeretsz együtt lenni.És hidd el hogy képes vagy megváltozni,hinni bizni önmagadban! Ui:én is önbizalomhiányos vagyok,de ha így állok a dolgokhoz(pozitívan), ugy minden könnyebb és jobb:)
2014. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nagyon nagyon magad alatt érzed magad emeld fel a fejed , húzd fel a legcsinosabb ruhádat, sminkeld ki magad , és mosolyogj a tükörbe és mondogasd magadnak SZÉP VAGYOK! OKOS VAGYOK! ÉS BÁRMIRE KÉPES ! NEM ÉRDEKEL MÁSOK VÉLEMÉNYE ! :) ÉS POZITÍVAN !( MINDEN REGGEL FELKELÉS UTÁN IS ELMONDHATOD TÜKÖRBE )
2014. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pozitív gondolkodás, pozitív viselkedés. Amit jól csinálsz arra legyél büszke, amit nem túl jól arra koncentrálj hogy kijavítsd és jobban csinálj. ha sikereid lesznek akkor az önbizalmad is megjön.
2014. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!