Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakinek ekkora...

Hogy lehet valakinek ekkora vastag bőr a képén? (az anyjának pletykál rólam, majd az anyja a barátnőm anyjának pletykál)

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársam anyukája az érettségi utolsó napján (szóbeli utolsó napján is voltak bent szülők a suliban, mert nagy 'banzáj' volt, sütikkel, gyümölcsökkel, üdítőkkel, stb.) odament az egyetlen barátnőm anyukájához, hogy velem és egy másik osztálytársammal (szintén barátom) vigyázni kell.


Mindenféle butaságot pletykált rólam (tény, hogy a banketten egy üveg pezsgőt lenyúltam a haverommal, a haverom meg eltűnt fél napra, de ennyi...).


Ebben a legszebb, hogy a csaj, akinek az anyja bekavart (a csaj is hazudozott otthon rólam, úgy látszik), szívességet kért tőlem Facebook-on.


(pont ez a csaj kavar be, hazudozott, kitudja mit mondhatott rólam. Egyáltalán nem ártok senkinek, utáltam az osztályomat, két ember kivételével, kínszenvedés volt a suli, de nem piszkáltam, bántottam senkit. A csajnak jó voltam akkor, amikor falazni kellett, hogy nálam alszik, miközben bulizik, meg a ruháit kimosni. Állítom, hogy az anyja a negyedét sem tudja a lányáról, amit én / az osztály.)


Most őszintén... Velem van valami gikszer? Mire volt jó ez az utolsó 'belerúgok a másikba, hogy ne legyen még az az egy-két barátja' húzás?


18l



2014. júl. 19. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne bízz meg abban a csajban, se az anyjában, ha meg pletykál rólad, sz*rd le. Ha a barátnőd anyukája máshogy viselkedik veled ezután vagy felhozza a témát, hogy tényleg ezt meg ezt csinálod, akkor hidegvérrel magyarázd el neki, hogy pletykák terjengenek rólad, de ne azok alapján ítéljen meg téged, hanem az alapján amit a saját szemével lát/ te mondasz el neki.

Esetleg ha tovább folytatja, megkérdezheted a csajt, hogy miért hazudozik rólad, de gondolom most hogy elballagtatok nem fogtok már sokat érintkezni.

Ha meg olyan dolgokat beszélnek rólad, amik igazak (pl. pialopás) azon ne húzd fel az orrod, mert nem lenne jogos, de ne foglalkozz velük. Nem tehetsz semmit az ellen hogy beszéljenek rólad a hátad mögött (mindenkiről beszélnek), valószínűleg csak unatkoznak és a te életed érdekesebb.

2014. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!