Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves cigánylány vagyok...

16 éves cigánylány vagyok miért utálnak általában pedig nem is ismernek?

Figyelt kérdés

Rendesen nézek ki ápolt vagyok nem vagyok közönséges nem vagyok teleaggatva hatalmas karikákkal (bár tetszik :)) de az emberek olyan bunkók szoktak lenni velem pl bemegyek a rossmanba dm-be nézelődni a biztonsági őr sokszor követ meg látom hogy nagyon néz pedig tényleg nem vagyok egy ágról szakadt és mindig szoktam ott vásárolni nem is keveset

De utcán is volt hogy beszóltak már hogy te cigány k...va csak úgy meg még ennél cifrábbak is voltak


miért utáltok ennyire? Nem is ismertek jó igaz nagy a szám néha de csak ha kihoznak a sodromból de akkor se vagyok alpári



2014. júl. 20. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Sz*rd le őket, húzd ki magad, légy büszke! Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol rólad, egyszer élsz, ne másokkal törődj!

Én magyar vagyok, egyáltalán nem ágról szakadt külsővel, de velem is nem egyszer fordult már elő, hogy ruhaüzletben átnézte biztonsági őr a cuccaimat. Egyszer akadtam ki, amikor a csávó már a pénztárnál kiszúrt, végignézte, ahogy odaadtam a holmikat és mindent kifizettem, majd követelte a blokkot, egyenként ellenőrzött minden tételt, és a táskámat is megnézte. Na akkor úgy kiosztottam, hogy zengett az üzlet.

Ha legközelebb pl. Rossmannban odamegy az őr és néz, hozd zavarba: kérdezd meg, hogy szerinte melyik rúzs állna jobban, ez, vagy a másik? Egyszer csináltam, hápogott, elpirult aztán elkullogott :)

2014. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Kedves Cigányság!Én is csak azt tudom tanácsolni neked hogy szardínia le hogy néznek!Ne azt gondold hogy azt nézik lépsz e hanem azt hogy tökéletesen jól nézel ki azért néznek!

Amúgy a biztonságnak mindig azt figyelik aki egyedûl vagy másodmagával vásárol,menj több bnöddel nem fognak követni!

Amúgy én 40éves magyar ffi vagyok és nem ítélem el a romákat,csak azokat akik gyilkolnak,rabolnak!Ráadásul a roma lányok között is vannak normálisak és nagyon dekoratív!

2014. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én is 16 éves lány vagyok, félig cigány, félig magyar. Vannak a környezetemben olyanok, akik tiszta szívbõl megvetik a romákat, legyen az akárki. Viszont találkoztam olyanokkal is, akik elfogadnak, tisztelnek. Nyilván nem lehet megváltoztatni az embereket, egyesek rossz tapasztalatok miatt gondolják úgy, hogy mind egyforma, holott ez nem így van. De ki vagyok én, hogy felnyissam a szemüket? Abból is én kerülnék ki rosszul. Ezért inkább nem teszek semmit, tisztességesen élek, egyszer talán maguk is rájönnek, hogy tévesek az elõítéleteik :)
2014. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"utcán is volt hogy beszóltak már hogy te

cigány k...va csak úgy meg még ennél

cifrábbak is voltak"



Egyszer egy cigány gyerek megkérdezte az egyik tanárom hogy szereti-e a cigányokat, azt mondta errre hogy nem mert csaltok, loptok, hazudtok

erre a cigány gyerek azt mondta de nem mindegyik erre a tanár de-de a 80% igen


És sorolhatnám napestig a beszolásokat is, egyedül meg had ne mondjam milyen alamusziak vagytok...,

2015. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én még franka deli ha én cigány lennék zenéjét ajánlom csak meg kell hallgatni, vannak rendes cigányok de azokat a többi gaz ciganyok 80% lenézi csírának tartja
2015. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Azert mer feltekenyek,h te tartozol valohava. A magyar csajok meg azert mer a cigany lanyok 100000szer szebbek mint ők,es ezt ők is tudjak :)
2019. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!