Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves cigánylány vagyok...

16 éves cigánylány vagyok miért utálnak általában pedig nem is ismernek?

Figyelt kérdés

Rendesen nézek ki ápolt vagyok nem vagyok közönséges nem vagyok teleaggatva hatalmas karikákkal (bár tetszik :)) de az emberek olyan bunkók szoktak lenni velem pl bemegyek a rossmanba dm-be nézelődni a biztonsági őr sokszor követ meg látom hogy nagyon néz pedig tényleg nem vagyok egy ágról szakadt és mindig szoktam ott vásárolni nem is keveset

De utcán is volt hogy beszóltak már hogy te cigány k...va csak úgy meg még ennél cifrábbak is voltak


miért utáltok ennyire? Nem is ismertek jó igaz nagy a szám néha de csak ha kihoznak a sodromból de akkor se vagyok alpári



2014. júl. 20. 17:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Én nem utálom a normálisakat, sőt sokszor kötekedek ilyen kis csavargó gyerekekkel, akik köpködnek meg kiabálnak, edzőteremben is megférünk egymás mellett a cigány sráccal, és segítjük is a másik munkáját.


Voltak akik kirabolták a nyaralónkat, a bírósági ítélet után agyoncsaptam volna mind a 3-at, de emiatt sem veszek mindenkit egy kalap alá. Hisz nem a származásától olyan amilyen az illető.

Vakáción volt olyan szlovák cigány család akik műveltebbek voltak mint a magyar, és kimérten viselkedtek. A gyerekre is szépen szólt stb


Romániában, Szerbiában és Szlovákban is azon cigányokat rühellik akik a város szélén élnek, és a városba menve rabolnak, késelnek.


A rendes kulturáltakat senki nem üldözi el akiben van némi empátia, és ész.

22F

2014. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
7%
A biztonsági őrnek nyugodtan mondhatod, hogy ne haragudjon de téged zavar, hogy ennyire nézeget, mindig itt szoktál vásárolni, ne különböztessen meg a többi vásárlótol a származásod miatt. Én már mentem oda emiatt bizt. őrhoz, pedig nem vagyok cigány de nem tetszett hogy feltűnően utánam mászkált.
2014. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mondjuk rohatul elegem van a cigányokból!Sokszor beszóltak nekem hogy én magyar vagyok stb..Valamelyik nap a villamoson azt mondták hogy takarodjunk az országukból!Mert ez már nem Magyarország stb...Folyamatosan ezt csinálják én már minden romát ugyan olyanak tartok még téged is kérdező!Ne haragudj érte de már annyit piszkáltak a romák hogy számomra nincs kivétel! 14/L
2014. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

https://www.youtube.com/results?search_query=cig%C3%A1ny

nézz meg pár videót. az emberek látják hogy milyenek, elég csak elmenni egy nyomortelepre, ahol 90%+ cigány van, aztán egy idő után elkezdenek általánosítani, és mivel látják rajtad hogy cigány vagy, egyből arra asszociálnak hogy te is ilyen vagy.

2014. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

13-as nem is ismersz engem én nem szoktam kötekedni se beszólni pláne nem vadidegeneknek


Én nem nyomortelepen lakom hanem egy több szintes kertesházban és a kertvárosban

2014. júl. 20. 18:16
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a biztonsági őrös dologgal fenntartásaim vannak.


Nekem van egy exférjem, aki nem magyar és barna bőrű (nem cigány). Annak idején egyszer hisztizett azon, hogy őt mindig követik a rasszista biztonsági őrök, egy vásárlásnál mutatta is, hogy na nézd meg. Elkezdte feltűnően bámulni, hogy merre van a biztonsági őr, majd folyamatosan figyelte a mozgását, hogy tényleg követ-e minket. Közben bökdösött hogy nézd, nézd, ott van. Persze hogy ez feltűnt és a biztonsági őr a nyomunkba eredt, hogy biztos lopni akarunk, ha azzal vagyunk elfoglalva hogy ő merre jár, a volt férjem meg diadalmasan mondta, hogy na látod! Mondtam én, hogy azért követ, mert látja, hogy külföldi vagyok.


Az, hogy követett téged, az lehet, hogy azért volt, mert te valamivel felhívtad magadra a figyelmed. Lehet, hogy azért mert cigány vagy és előtte több cigány lopott.

De az is lehet, hogy nem azért figyelt téged, mert cigány vagy, hanem mert 16 éves tinilány, és előfordult már, hogy mivel venni nem tudtak magunknak, lopták a lányok a körömlakkor vagy az illatszert. Nem kell mindenben rasszizmust látni. Egyszer amúgy engem is követett már biztonsági őr a boltban amikor egyedül voltam, pedig fehér vagyok és nyomokban sem látszik hogy lenne cigány beütésem.

A fene tudja, hogy tetszettem-e neki, gyanús voltam, vagy bármi...


A beszólások meg nem szép dolog és elítélendő, de ugyanúgy megvan a másik oldalról a parasztozás. Sajnállak, de ez mind a két oldalon megvan, a magyar lányoknak ugyanúgy bunkón beszólongatnak a cigányok.

2014. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd a többi cigánynak akik többségben lopni járnak a boltokba és bizony sokkal durvábban és tettlegességig menően szólógatnak be magyar lányoknak. Ez egyféle revans aminek éppen te iszod a levét. Hidd el a magyar lány sem tesz semmit csak megy az utcán a rajgyerek meg odamegy aztán beszól neki ,nem éppen szépeket,megfogdossa, örülhet ,ha meg nem késeli.

No meg a "hányórázós, adszegycigizős" rablőbandák 99 % is cigány.

Az emberek általánosítanak ez egy természetes védekezési ösztön, van erre egy mondás ,akit megharap a gyík az a kígyótól is fél.

2014. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Neked azt szólják be, nekünk mást. Nálunk nagy tömeg van kint mindig, mert sok a szórakozóhely az utcánkban. A külföldiek majdnem lesátraztak a házunk elé az utcán, mert van itt szállás is nekik az utcában. Kint szoktak ülni a földön és minden éjjel ordítanak kint, és félmeztelenül rohangálnak. Ők is részegek és a magyarok is.


Tegnapelőtt 3 szatyorral mentem az utcán, nappal, csak bevásároltam kaját, erre két srác beszólt. Nézd hogy viszi a szajrét, aztán elkezdtek röhögni.


Van egy régi kocsink, amit járatni kell amíg bemelegszik, utána lehet csak menni vele. Tegnap beültünk a kocsiba, barátom épp csak beindította a motort. Eljött mellettünk egy csapat csaj, és beszólt az egyik így: Mit járatod a motort hülyegyerek?


A kocsinkról az utcánkban egyszer lerúgták a tükröt. Az elején is egyszer javítani kellett a szélvédő üvegét, mert betörték. Volt olyan, hogy benne ültünk az autóban este, nem látták és ráültek az elejére. Barátom bekapcsolta a zenét, akkor leugrottak róla, de még másnap is ott volt a segg lenyomata a csajnak a kocsin, mert olyan rövidgatyában volt, amiből kilógott a segge.


Multkor mentem az utcán, előttem egy kiscsaj. Neki is beszólt két srác valamit, pedig megnéztem és normálisan nézett ki, nem volt feltűnően öltözve.


Az utcánkban sokan vannak, jól érzik magukat, nagyoskodni akarnak, elengedik magukat, és rombolnak is, nem csak beszólnak egymásnak.


A Rosmannban a biztonsági őr engem is szokott bámulni, hiába vagyok fehér. Ha több percig válogatok egy helyen odajön és nem tágít. Nem szólhatok semmit, mert neki ez a munkája. Ki van adva neki, hogy figyeljen mindenkit.

Lehet hogyha feltennének pár kamerát akkor nem kéne biztonsági őr, de talán így egyszerűbb nekik, azért csinálják így.

Pl a Tescóban nem követ senki, ott van sok kamera biztos.

2014. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj az ilyen emberekkel. A cigányság megoldotta, hogy a köztudatban lusta, agresszív, primitív, tolvaj népség legyen a cigány.


Én félvér vagyok, a szüleim keményen dolgoznak a mai napig, és én sem lustálkodom, ennek meg is van az eredménye, jó körülmények között élek, drága ruhákban járok, mégis az a biztonságiőrök legnagyobb gondja, hogy engem kövessenek. A Rossmantól a kisboltokig mindenhol találsz ilyen barmokat.

Egyszer megkérdeztem, szerintük a zacskóslevest, a kínai szappant, vagy az olcsó Kőbányai sört fogom -e szerintük ellopni, hamár Guinness-t nem tartanak. Egyből kipakoltattak, ment a duma, hogy ez az eljárás, joguk van hozzá, és ez a munkájuk. Lófszt. Nem az a munkájuk, hogy bőrszín szerint szelektáljanak a vásárlók között. Az a munkájuk, hogy tolvajokat fogjanak.



#9

"Amerikában és Angliában megoldották a faji eltéréseket"

Ugye tudod, hogy Amerikában rengetek diszkrimináció éri az afro és latinamerikaikat? Arról hallottál már, hogyan viselkednek a britek a külföldi munkavallálókal? És arról a kis brit faluról, ahol a cigányság terrorrban tartja a lakosságot, ezért a lakosok kijelentették, az erőszaktól sem riadnak vissza?

2014. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Előítélet.

A rossz életet élő, megélhetőségi szülőként "dolgozó" cigányoknak köszönhetően.


A boltos dolgot viszont ne vedd magadra, nem csak téged követnek. Átléped a küszöböt és színtől/nemtől függetlenül potenciális tolvajként kezelnek. Egyszer olvastam egy fórumot is ami a nők a drogériás tapasztalataikról beszéltek, teljesen megszokott jelenség, hogy tamponválogatás közben szinte érzed a biztonsági őr leheletét a nyakadon...

2014. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!