Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy ha valaki...

Igaz az, hogy ha valaki elhiszi magáról hogy szép, akkor az emberek is annak látják majd?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy van aki annak látja, akit tát lehet verni, de az nem én vagyok. Általában látni szoktam ha valaki szép, akkoris ha ő csúnyának tartja magát. Illetve látom ha ronda akkor is ha szépnek hiszi magát.
2014. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tát > át
2014. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem igazán:D

[link]

2014. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magabiztosnak és elégedettnek látják majd, amitől nyilván jobb lesz a kisugárzása is, de attól azért nem fogják szépnek látni idegenek.

Viszont, akik megismerik, azokat biztosan befolyásolja majd a személyisége, és ha normális, kedves, akkor az megszépítheti.

2014. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Ha magabiztos vagy, vonzóbb leszel mások szemében, de ez nem azt jelenti, hogy szépnek is tartanak majd.


Akkor van értelme az általad leírt gondolatmenetnek, ha teszel azért, hogy szépnek tartsd magad, nem csak gondolsz egyet, és elhatározod, te most akkor szép vagy.

2014. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!