Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja magáról néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja magáról néhány valóban szép lány, hogy ő igazából nem is szép, sőt, egyenesen csúnya?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalom túltengés. Hallottál már róla, észkombájn?
2014. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert vannak lányok akik nincsenek megelégedve magukkal és rondázzák őt addig mig ezt el nem hiszi!
2014. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy utána élvezzék, ahogy dicsérgetik őket, hogy egyáltalán nem rondák, hanem ilyen szépek, olyan szépek, csinosak, stb.
2014. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki csak hisztiből csinálja valaki tényleg komolyan gondolja.
2014. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belém például belém "nevelték". Fiatalkoromban (tizen egynéhány évesen) nagyon vékony voltam és állandóan csúfoltak emiatt. Úgyhogy ez belém rögzült, hogy én nem vagyok szép és nőies. Ezzel még ma is gondom van, pedig 24 éves vagyok és sokaknak tetszem. De a régi emlékek miatt én magamat még mindig nem tartom nőiesnek.
2014. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
EGO
2014. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert akik tényleg nem szépek és irigyek másokra leoltották őket a sárga földig.
2014. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert sokféle szépség van, és talán bárki lehet valakinek a szemében csúnya is, átlagos is, nem csak szép.
2014. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk az osztály plázacicái csinálták ezt, felhívva magukra a figyelmet. Én mindig is jogosnak találtam a kijelentésüket.Szerintem a 10 kiló smink, olyan szőke haj hogy az már fehér, rendellenesen "napbarnított" bőr, olyan szoknya amitől még egy bugyi is többet takar és a topból kibukkanó dekoltázs tényleg nem szép látvány, sőt nevezhetjük csúnyának. Személy szerint úgy gondolom a szépséget nem ezek adják, egy lány akinek szép az arca annak smink nélkül is szép, akinek jó alakja van annak nem miniben is jó alakja van. :)
2014. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
94%

Mert a mai legtöbb jólóslag stb fiú csak a mázolt lányokat veszik észre.. vagy csúfolták/csúfolják őket..


Én sem tartom magam szépnek. Egyetlen egyszer éreztem magam szépnek amikor a volt barátom mondta, h gyönyörű vagyok (kicsi a mellem, szemüveges vagyok, kis szeplőü is van, lábdeformitásom is.. ) Szóval semmi okom szépnek érezni magam.. Csak kell mwlléjük valaki aki, akitől elhiszik hogy valóban szépek. :)

2014. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!