Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 20 éves létemre, egy csomó velem egykorú lány ismerősömet már eljegyezték?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd mire téged eljegyeznek addigra ők elválnak
2014. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
mert vidéken laksz
2014. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert találtak egy hülyét aki eljegyezte őket.
2014. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez érdekes!

én ugyanezt veszem észre az ismerőseim között.

sok csajt ismerek aki 2-5 éve együtt van a pasijával, és jaj hát megkérte a kezem, és jaj igent mondtam...

van aki 19 csak!

de olyanok ezek, hogy nem is nagyon voltak még mással.

Ez a tipikus, nekem csak ő kell meg bla bla, senki nem érhet a nyomába se...

meg szakítanak, akkor akkor ah összejön ezzel vagy amazzal vannak, de mindneki tudja, hogy a másikra vágynak, akkor megint össze, és így eljegyzés...

elítélem az ilyet. Kapkodás. Bizonytalan anyagiakra, meg jövőre hova eljegyezni bárkit is?

Sokan még életükbe nem dolgoztak, egyetemista, stb lesz 26-27 mire végez, és kezdene egyáltalán dolgozni...

és addig?! ha már 20 évesen lejegyezte, összeköltözés ok, de ha mindketten tanulnak, és nem apuci pénzén megy az egész, akkor mégis miből, mire, hogyan?!

sokan annyira nem látják át ezt...persze gyors eljegyzem a csajt, akkor tuti velem marad...aljas szándék!

2014. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem hiszek abban, hogy próbáljuk ki többel, ne állapodjunk meg az elsőnél, bla-bla.

Ennek ellenére a 20 éves eljegyzést én is korainak tartom.

Valójában csak az a célja, hogy maga mellé láncolja a fiú a lányt, de minden további elkötelezettség nélkül.

Engem 22 évesen jegyeztek el. Én nagyon szerelmes voltam a fiúba, ezért nyilván elfogadtam a gyűrűt, de nem nagyon tetszett az ötlet. Igazam is lett, 1 év múlva szét is mentünk.

A következő páromnál anyám már az első néhány hónap után nyaggatott, hogy miért nem vesz már gyűrű. (Ja, igen, én vidéken lakom, és anyám nagyon maradi.) ÉN meg mondtam, hogy ne anyámnak vegye a gyűrűt, hanem nekem! És amíg ki nincs tűzve az esküvő időpontja, addig felesleges. 29 voltam, amikor elvett.

Tényleg felesleges kapkodni, 18-20 évesen sajnos a mai fiatalok még nem elég érettek az egész életre szóló elkötelezettségre.

2014. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.


Csak a magad nevében beszélj, én már most is házasodnék, ha lenne kivel. Nem bulizásból meg minden tárgy megfektetéséből áll az életem, így simán leláncolnám magam. 21/F

2014. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amelyik ismerősömet 18-20 év körül eljegyezték, azoknak 90%a egyedülálló anyuka 35éves létére. büszke lehet az életére!
2014. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!