Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, összejöttem egy...

Mit tegyek, összejöttem egy cigánnyal annak idején, és most iszom a levét?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves lány vagyok. Fiatalon (15 évesen) el követtem életem egyik legnagyobb hibáját, inkább bűnét. :( összejöttem egy cigánnyal. Tudom, nem mentség, de eleinte azt hittem más, mert tanult volt, érettségi+szakma, dolgozott, szőke hajú zöld szemű volt. Örültem, hogy oké ez más mint a többi. Aztán jöttek a bajok..el kezdett parancsolgatni.. Mit vegyek fel, kivel barátkozhatok stb. Tehát a kapcsolat 2-3 hétnél tovább nem tartott. Ja meg meg is csalt..

Tehát gondolhatjátok. Alig tudtam levakarni magamról hónapokig zaklatott. Az apám ügyvéd és gyűlöli a fiú egész családját de apa nem tud semmit. A fiú tesója nemsoká kiszabadul a börtönből ahová anno apám juttatta be. Én meg akarok halni. Rettegek mi lesz ha kiszabadul és apám megtud vmit. Bár mindez már majdnem 3 éve volt. Istenem én tényleg megölöm magam ha valami történik. Csak abban reménykedem hogy a fiú tesója nem fog ezzel a dologgal törődni. A fiú már messze dolgozik innen. A legrosszabb, hogy megöl a bűntudat. Rettenetesen félek, hogy a családom kitagad . Inkább meghalok. Hogy lehettem ilyen hülye :'( mihez kezdjek most.


2014. júl. 21. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem már senki sem foglalkozik azzal, hogy mi volt 3 éve, ne agonizálj ezen te sem.
2014. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Megérdemled, ha ilyen hülye vagy.
2014. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az életemnek aza része rettegéssel telt el nem értem ,hogy lehettem ilyen idióta. Az éjjelek, amikor zaklatott telefonon. Amikor sms-ekkel bombázott, hogy mekkora r.banc vagyok amiért elhagytam... Hatalmas lelki sérülést okozott. Nem a csúnya szavaival, hanem ahogy lelki terrorba tartott. Tönkre tett.
2014. júl. 21. 10:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második elhiheted hogy megbántam ezerszer is. Már volt olyan éjjel, hogy 5 szem nyugtatóval kísérleteztem, hátha többé nem kelek fel.
2014. júl. 21. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha ki is derül, minden csoda három napig tart. Lesz egy kis balhe max.
2014. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz: mindenki követ el hibát, senki sem hibátlan. Neked ez volt.
2014. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de szerezz be egy gázsprét. A cigány kiszámíthatatlan nálam szinte mindig van kés. Am melyik megye?
2014. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben kiderül, mi lenne ha nem a teljes igazságot vallanád be. Csak azt hogy tetszett, nem tudtad,hogy cigány. Ő meg futott utánad ész nélkül, amiről Te nem tehetsz.
2014. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én nem tudom mért kell ebből nagy ügyet csinálni nem lesz belőle probléma annyi a történet hogy szeretett te ott hagytad a mi rosszul esett neki de mivel nem bírta 2perc alatt fel dolgozni ezért még telefonon hívogatott kb ennyi szegény lány parancsolgatott neked? Hogy ezt neved fel stb. azt tudjad hogy vannak cigányok akiknél szokás és hagyomány hogy a nő ne öltözzön kihívóan vagy ne engedje ki a haját mert az azt jelenti szingli ha fel van kötve azt jelenti foglalt és tiszteletben tartják
2014. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!